Nauka pisania

Nauka pisania

Nauka pisania

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 1)Adres: http://wyspa.edu.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Twoje dziecko ma problem z czytaniem i pisaniem, a Ty zastanawiasz się jak mu pomóc? Mamy dla Ciebie sprawdzone rozwiązanie przez wielu rodziców. Nasze książki są pomocne i przyjazne w pracy z dzieckiem. Zawierają m.in odpowiedzi na następujące zagadnienia: Jak pracować z dzieckiem mającym problemy z czytaniem? jak nauczyć dziecko płynnie czytać? Mnóstwo przykładów, metoda sylabowa, czytanie całościowe oraz wiele, wiele innych. Metoda 101 kroków dla dzieci mających problemy z czytaniem i pisaniem. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z opiniami innych rodziców, to nic nie kosztuje, a może jedynie pomóc. Zapraszamy!!!

Tagi: nauka pisania, nauka czytania, nauka czytania i pisania

Kategoria: Nauka i edukacja

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 29-12-2015 20:38

    Wiele dzieci ma problem z rozwijaniem umiejętności pisania i czytania. Braki w tym zakresie mogą bardzo negatywnie odbić się na wynikach w nauce i zniechęcić malca do zdobywania wiedzy. Można im zapobiec korzystając z rozwiązań przedstawionych w serwisie edukacyjnym wyspa.edu.pl

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Nauka angielskiego online English Language Courses z Wrocławia to wysokiej klasy firma oferująca kursy języka angielskiego. Nauka angielskiego w tej firmie to idealny... (Kursy i szkolenia)
  • Nauka Jazdy Warszawa Havranek - Nauka Jazdy Warszawa zaprasza serdecznie wszystkich Państwa na fachowe przeprowadzone jazdy doszkalające oraz na kurs prawa jazdy kat.... (Kursy prawa jazdy)
  • Nauka jazdy Gdańsk Odwiedź naszą stronę. Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis,... (Kursy prawa jazdy)
  • Nauka tańca Poznań Jesteśmy specjalistyczną szkołą tańca w Poznaniu. Polecamy bogatą gamę usług z zakresu nauka tańca. Oferujemy np. naukę bachaty i salsy.... (Taniec)
  • Poznań nauka jazdy konnej Stajnia Podkowa Gruszczyn oferuje naukę jazdy konnej osobom z Poznania, Swarzędza i okolic. Na miejscu znajduje się także Gospodarstwo Agroturystyczne... (Kluby sportowe)
google 22 msn 0 yahoo 92

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman