Idea Brand Marketing i PR

Idea Brand Marketing i PR

Idea Brand Marketing i PR

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://www.ideabrand.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Zespół specjalistów zajmujący się tworzeniem responsywnych stron internetowych, zakupem przestrzeni reklamowej dla Klientów, pisaniem artykułów, treści reklamowych i promocyjnych. Tworzenie kampanii i strategii marketingowych. Monitoring mediów. Prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych. Moderacja fanpage`y. Budowanie relacji z internautami i liderami opinii. Dostosowanie działań do indywidualnych potrzeb Klienta i marki.

Tagi: content marketing, copywriting, tworzenie stron WWW, branding, zakup mediów, agencja public relations, agencja marketingowa

Kategoria: Agencje reklamowe

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • mawielobob mawielobob - 25-05-2015 09:59

    Idea Brand to agencja reklamowa z bardzo bliskich okolic Warszawy, która wykona dla Ciebie zarówno klasyczną identyfikację marki, strategię, PR, jak i zajmie się Twoimi działaniami w internecie. Strona agencji jest na razie skromna, ale ładna, jasna i przejrzysta. Myślę, że warto zajrzeć.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Pozycjonowanie Gwarancją sukcesu każdej firmy jest skuteczna reklama w mass mediach, a w ostatnich czasach coraz większe znaczenie ma także promocja... (Pozycjonowanie stron)
  • Projektowanie stron www Kto chce płacić setki złotych za kiepski layout firmowej strony? Kto chce zatrudnić firmę bez portfolio? Jeżeli reprezentujesz taką firmę... (Projektowanie stron WWW)
  • Agencja PR O sukcesie organizacji decydują przede wszystkim pracownicy. Ich identyfikacja z firmą, motywacja i zaangażowanie mają bliski wpływ na uzyskiwanie celów... (Biznes i Ekonomia)
  • Marketing usług medycznych Świadczymy wszechstronną pomoc w przebiegu restrukturyzacji i komercjalizacji szpitali. Przejmujemy przygotowanie i wykonanie procesu w kwestii formalno-prawnej, pokazujemy nowoczesne i... (Usługi)
  • Strony www Kraków Szukasz kogoś do wykonania witryny internetowej, która będzie nowoczesna i atrakcyjna graficznie, a jednocześnie wygodna w edycji? Zleć jej stworzenie... (Pozycjonowanie stron)
google 22 msn 0 yahoo 54

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman