www.wamat.com.pl | estrady mobilne, producent trybun, podesty

www.wamat.com.pl | estrady mobilne, producent trybun, podesty

www.wamat.com.pl | estrady mobilne, producent trybun, podesty

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://www.wamat.com.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Na Podkarpaciu, w Podleszanach, niedaleko Mielca ma swoją siedzibę firma, która zajmuje się produkcja i sprzedażą konstrukcji scenicznych. W ofercie firmy Wamat - bo o tym producencie mowa - pojawiają się rożnego rodzaju podesty sceniczne czy teleskopowe jak również trybuny sportowe, teleskopowe czy składane. Oprócz tego rodzaju konstrukcji stalowych Wamat produkuje także statywy oświetleniowe i kratownice, ale jest tez uznanym producentem także scen i estrad mobilnych. Od wielu lat także zajmuje się wyposażaniem różnych hal sportowych w trybuny między innymi w trybuny teleskopowe czy trybuny sportowe. Asortyment Wamatu zawiera także trybuny boiskowe oraz składane czy stałe. Zaletą produktów tego producenta są przede wszystkim trwałość jak i bezpieczeństwo. Z tego powodu trybunom, podestom czy estradom Wamatu zaufało już wielu Klientów. O popularności estrad czy scen mobilnych tego producenta świadczy także fakt, że grono jego Klientów pochodzi nie tylko z Polski ale także spoza niej.

Tagi: podest, podesty, podesty sceniczne, trybuny, trybuny sportowe, scena mobilna, podesty aluminiowe, wyposażenie hal sportowych, trybuny teleskopowe

Kategoria: Budownictwo

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "www.wamat.com.pl | estrady mobilne, producent trybun, podesty". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 18 msn 0 yahoo 42

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman