Studia podyplomowe, kursy zawodowe, szkoły policealne

Studia podyplomowe, kursy zawodowe, szkoły policealne

Studia podyplomowe, kursy zawodowe, szkoły policealne

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.7/5 (ocen: 3)Adres: http://www.skk.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: SKK zapewnia Państwu szeroki wachlarz ofert. Naszą specjalnością są kursy zawodowe i specjalistyczne szkolenia. Uwzględniając Państwa sugestie w kwietniu 2008 roku uruchomiliśmy szereg studiów podyplomowych w zakresie: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i zarządzania nieruchomościami. Jesteś po studiach i chciałbyś kształcić się dalej? My dajemy tę możliwość z SKK! Wiedziałeś, ze Studium Kształcenia Kadr oferuje taki szeroki wybór kierunków jak np.: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna , kosmetologia, dietetyka, oligofrenopedagogika, BHP. Na pewno wybierzesz cos dla siebie, a dodatkowo drugi kierunek jest o 50 % tańszy! Skończyłeś studia i zastanawiasz się, co robić dalej? Zapraszamy na studia podyplomowe w SKK Studium Kształcenia Kadr, który kształci swoich słuchaczy od ponad 20 lat! Studia te dadzą Ci wiele nowych możliwości! Nie zwlekaj, zapisz się, czekamy właśnie na Ciebie!

Tagi: szkoła, studia, kursy, podyplomowe, licencjackie, szkolenia, studia podyplomowe, szkoły policealne, kursy zawodowe, kurs wózki widłowe

Kategoria: Szkoły

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Studia podyplomowe, kursy zawodowe, szkoły policealne". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 42 msn 0 yahoo 40

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman