Wykaz leków

Wykaz leków

Wykaz leków

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

5.0/5 (ocen: 2)Adres: http://leki-opinie.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Bogata baza leków na układ nerwowy wraz z ponad 500 komentarzami na temat ich działania i skutków ubocznych. Opisujemy właściwości wszystkich leków dostępnych na rynku oraz suplementów. Serwis cały czas jest aktualizowany dzięki czemu dowiesz się jaki jest aktualny poziom refundacji leku czy cena w różnych aptekach. W niedalekiej przyszłości uruchomimy bazę substancji aktywnych wraz z ich szczegółowym opisem oraz listą leków zawierających dany składnik aktywny. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy w branży medycznej.

Tagi: opinie leków, opinie o lekach, medycyna, leki

Kategoria: Apteki

Ilość Best: 2

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 10:42

    Na stronie internetowej znajdziemy bazę leków o różnym składzie i przeznaczonych do leczenia rozmaitych chorób. W serwisie znajdują się informacje o samym produkcie, jego cenie i możliwości refundacji. Na stronie internetowej znajdują się także opinie na temat poszczególnych preparatów.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Ogólnopolski portal medyczny Ogólnopolski serwis medyczny, baza lekarzy różnych specjalności.... (Gabinety lekarskie)
  • Kopalnia Wiedzy Najświeższe informacje naukowe i techniczne. Najnowsze osiągnięcia, najważniejsze odkrycia, wynalazki, które zmieniają świat.... (Technika)
  • biomedical.pl Naukowo-medyczny portal edukacyjno-informacyjny. Artykuły i aktualności medyczne: zdrowie kobiet i mężczyzn. Choroby, ciąża, dziecko i antykoncepcja. Informacje na temat diety.... (Poradniki medyczne)
  • Uroda i zdrowie Tematyka wortalu jest skoncentrowana wokół zagadnień związanych z pielęgnacją urody i dbałością o zdrowie. Skupia dużą społeczność osób, które chcą... (Uroda)
  • Ratownictwo medyczne Portal szerzący treści z zakresu ratownictwa medycznego. Struktura i funkcjonowanie systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne, forum ratownictwa medycznego i galeria fotografii... (Poradniki medyczne)
google 30 msn 0 yahoo 100

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman