Oceń Szkołę

Oceń Szkołę

Oceń Szkołę

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://ocenszkole.usr.me (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Oceń szkołę to portal gdzie oceniamy szkoły na podstawie nastepujących kryteriów atmosfera szkolna, zaangażowanie nauczycieli, poziomu przekazu nauki, obsługi administracyjnej, wpływu na dalsze sukcesy, zajęć uzupełniających Przy ocenie szkoły prosimy podawać konkretne oceny ze wszystkich kryteriów. Ranking szkół jest ustalony na podstawie głosów internautów z tym że z jednego adresu IP można zagłosować tylko raz w miesiącu. Pragniemy wspólnie z Wami promować szkoły najlepsze które gwarantują wysokiej jakości usługi edukacyjne. Razem z portalem Naj Belfer prowadzimy ranking najlepszych i najgorszych wykładowców, będziecie mogli ich zgłosić w formularzu wraz z krótkim opisem. Najlepsi nauczyciele są skarbem który często kształtują całe pokolenia, przez lata są wspominani jak osoby o wielkim autorytecie.

Tagi: ocen szkole, czasopisma, podręczniki, kursy, szkolenia, ksiązki, audiobooki, ebooki

Kategoria: Szkolnictwo

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Oceń Szkołę". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Chip.pl - Komputery: recenzje, opinie, programy, testy Serwis internetowy magazynu Chip. Informacje o nowościach na rynku komputerowym, rankingi oraz testy sprzętu, download, blogi czytelników, forum komputerowe. Chip,... (Sprzęt komputerowy)
  • Audioteka Najlepsze audiobooki renomowanych wydawnictw. Setki godzin książek do słuchania za darmo. Audioteka.pl to najwygodniejszy sposób słuchania książek. audioteka.pl to serwis... (Kultura i sztuka)
  • TwojePC.pl TwojePC.pl - Twoje źródło informacji o sprzęcie. Komputery, nowe technologie, gadżety, recenzje i testy.... (Sprzęt komputerowy)
  • Agora Agora jest jedną z największych spółek medialnych w Polsce notowaną na GPW w Warszawie od 1999 r. Jej oferta medialna... (Prasa)
  • Gazeta.pl Portal internetowy prowadzony przez Agora S.A. Serwisy lokalne w 26 miastach. Serwisy tematyczne: sport, rozrywka, zdrowie, kobieta, technologie, praca, pieniądze,... (Portale internetowe)
google 16 msn 0 yahoo 46

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman