Edu-niemiecki.eu - tłumacz języka niemieckiego

Edu-niemiecki.eu - tłumacz języka niemieckiego

Edu-niemiecki.eu - tłumacz języka niemieckiego

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

4.9/5 (ocen: 402)Adres: http://edu-niemiecki.eu (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Polecam kursy dokształcające dla nauczycieli niemieckiego w zakresie jego uczenia. Dzięki podobnym kursom wykładowcy będą mogli odkryć najnowsze metody w nauczaniu języków obcych. Zajęcia te mają najczęściej styl warsztatowy i do tego oprócz omówienia obejmują też akcenty praktyczne. Wykłady odgrywają również istotną rolę, jeśli chodzi o doprowadzanie osób do egzaminów z języka niemieckiego. Należy również przy okazji zaciekawić się ofertą tłumaczeń, które odnoszą się do tłumaczeń najrozmaitszych dokumentów, tekstów. Przekładane są ponadto książki, instrukcje obsługi najrozmaitszych urządzeń, korespondencje, broszury reklamowe, prywatne dokumenty. Osoba dokonująca tłumaczeń musi mimo to posiadać odpowiednie kwalifikacje uprawniające do realizowania zawodu tłumacza inaczej nasz dokument nie będzie przetłumaczony fachowo i trudno będzie w tym momencie mówić o prawidłowo przetłumaczonym materiale.

Tagi: tłumacz, kursy językowe, biuro tłumaczeń, niemiecki, szkolenia językowe, tłumaczenie niemiecki, tłumaczenie, tłumaczenia niemiecki, tłumaczenia

Kategoria: Tłumaczenia

Ilość Best: 2584

Komentarze (4)

 • kavon kavon - 23-09-2016 20:03

  Na stronie edu-niemiecki.eu w ofercie można znaleźć oprócz standardowych usług typu kursy z języka niemieckiego, czy też różnego rodzaju tłumaczenia zwykłe czy też tłumaczenia specjalistyczne również oferty pracy za naszą zachodnią granicą. Nic dodać, nic ująć oferta od przysłowiowego "A" do "Z".

 • jasmin jasmin - 24-09-2015 17:54

  Super wyglądająca i prezentująca się strona. Pani Monika oferuje swoim klientom wszelkiego rodzaju tłumaczenia zwykłe, jak i tłumaczenia specjalistyczne języka niemieckiego. Oprócz tłumaczeń na stronie znajdziemy ofertę kursów językowych na wszystkich stopniach zaawansowania z języka niemieckiego.

 • anika anika - 31-08-2015 23:19

  Szukasz pomocy tłumacza języka niemieckiego? Mieszkasz w Poznaniu lub okolicach? Polecam usługi: edu-niemiecki.eu - tanio, szybko i co najważniejsze "profesjonalnie"! Super kontakt i bardzo miła obsługa. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz - gdy tylko będę potrzebowała pomocy z niemieckim!

 • netdark netdark - 27-08-2015 18:13

  Polecam tym wszystkim osobą mieszkającym na terenie miasta Poznań lub w jego okolicach, którzy chcieliby podszkolić się z języka niemieckiego. Kursy z języka niemieckiego prowadzone są indywidualnie oraz co bardziej wskazane w małych grupach. Po więcej szczegółów odsyłam na stronę: edu-niemiecki.eu

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • Teksty piosenek, tłumaczenia piosenek, teledyski na Tekstowo.pl Teksty piosenek - znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenia piosenek i zobacz teledyski swoich ulubionych utworów.... (Muzyka)
 • ling.pl - słownik LING.pl - największy darmowy słownik angielski online. Zawiera słownik języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego. Specjalistyczne i ogólne, częste... (Nauka i edukacja)
 • Tłumaczenia Każdy tłumacz pracujący w biurze tłumaczeniowym Supertlumacz.pl to bardzo dobrej jakości profesjonalista. Znakomita znajomość języka jak i odpowiednia wiedza merytoryczna,... (Tłumaczenia)
 • www.mentes.edu.pl - Witamy na stronie Mentes to nowa szkoła językowa w Bielsku-Białej. Zapewniamy najwyższy poziom nauczania. Zatrudniamy wyłącznie nauczycieli o wysokim poziomie wykształcenia i przygotowania... (Szkoły)
 • Spółka w jeden dzień Jako odpowiedź na przeróżne potrzeby przedsiębiorców w zakresie udzielania im wsparcia przy rejestrowaniu firmy dla zaoszczędzenia czasu, pomniejszyć koszty itd.),... (Biznes i Ekonomia)
google 1178 msn 0 yahoo 174

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman