Pensjonat Diana w Stroniu Śląskim - kwatery, pokoje, wypoczynek

Pensjonat Diana w Stroniu Śląskim - kwatery, pokoje, wypoczynek

Pensjonat Diana w Stroniu Śląskim - kwatery, pokoje, wypoczynek

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.7/5 (ocen: 3)Adres: http://diananoclegi.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Pensjonat Diana to nowa rodzinna willa w Stroniu Śląskim licząca 50 miejsc noclegowych, pokoje od 2 do 4 os. z łazienką, wyżywieniem oraz wieloma atrakcjami. Willa Diana to dobry wybór dla wszystkich wybierających się w region Kotliny Kłodzkiej i Sudetów, gdyż dobra lokalizacja pensjonatu jak i samego Stronia Śląskiego sprawia, że goście w szybko dotrą do najsłynniejszych punktów turystycznych w tej części Sudetów. Pensjonat Diana położony jest blisko zalewu Stara Morawa, który jest jedynym takim górskim centrum rekreacji nad wodą zlokalizowanym na poziomie ponad 500 m.n.p.m.! Ponadto blisko pensjonatu znajdują się trasy piesze i rowerowe, lasy, szczyty górskie, wyciągi narciarskie, jaskinie, siklawy czy kopalnie – polecamy wszystkim nastawionym na aktywny wypoczynek w górach!

Tagi: góry, noclegi, pokoje, kwatery, Kotlina Kłodzka, Sudety, Czarna Góra, Stronie Śląskie, pensjonat, willa, noclegi w górach, Śnieżnik, wypoczynek, diana

Kategoria: Pensjonaty

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • anika anika - 14-10-2015 12:07

    W pensjonacie Diana znajdującym się Stroniu Śląskim możesz z całą pewnością liczyć na wspaniały wypoczynek. Na uwagę zasługuje dobra lokalizacja obiektów, co z pewnością przyciąga do niego wielu podróżnych. Do tego jeszcze malownicza okolica- nic dodać, nic ująć, tylko korzystać. Super oferta!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 20 msn 0 yahoo 82

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman