Systemy Uzdatniania Wody

Systemy Uzdatniania Wody

Systemy Uzdatniania Wody

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.7/5 (ocen: 3)Adres: http://proekojp.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Czysta woda to podstawa funkcjonowania gospodarstw i przedsiębiorstw. Firma Proeko wyspecjalizowała się w uzdatnianiu i oczyszczaniu wody. Dysponujemy zaawansowanymi aparaturami i systemami do oczyszczania wody. Posiadamy stacje uzdatniania wody. Czerpiemy z najnowszych odkryć i technologii oczyszczania wody. W naszej ofercie znajdą Państwo: demineralizatory, filtry basenowe, odwróconą osmozę, zmiękczanie wody, dezynfekcję wody oraz ultrafiltrację. Wykorzystujemy tylko skuteczne substancje filtrujące, takie jak węgiel aktywny i węgiel kokosowy. Zapraszamy.

Tagi: demineralizacja wody, demineralizatory, destylarka, dezynfekcja wody, filtry basenowe, filtry wody, galwanizernia, oczyszczanie wody, odwrócona osmoza

Kategoria: Firmy wg branż

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • unimar unimar - 02-11-2015 16:49

    Strona proekojp.pl firmy Proeko, która specjalizuje się w uzdatnianiu i oczyszczaniu wody zachęca do kontaktu z tą firmą. Proeko oferuje specjalistyczne filtry i przeróżne urządzenia, które są w stanie oczyścić każdą wodę ze szkodliwych i zbędnych związków, a długa lista klientów też to potwierdza.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 28 msn 0 yahoo 64

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman