Zwiedzanie Berlina - BerlinTravel - Zabytki i atrakcje

Zwiedzanie Berlina - BerlinTravel - Zabytki i atrakcje

Zwiedzanie Berlina - BerlinTravel - Zabytki i atrakcje

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.0/5 (ocen: 3)Adres: http://berlintravel.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: BerlinTravel to portal turystyczny dla wszystkich podróżników, chcących odwiedzić stolicę Niemiec - Berlin. Na stronie znajdują się wszelkie informacje o najciekawszych atrakcjach i zabytkach Berlina - opisy, mapy i zdjęcia. Istnieje również ciekawy dział Gdzie warto zjeść w Berlinie oraz Jak poruszać się komunikacją miejską po tym wielkim mieście. Dowiesz się jak w dwa dni zobaczyć niemal cały Berlin, w tym: East Side Gallery, Akwarium w Berlinie, Reichstag – siedziba Bundestagu, Brama Brandenburska, Pomnik Pomordowanych Żydów Europy, Plac Poczdamski, Checkpoint Charlie, Wyspa muzeów oraz wiele innych. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tego oryginalnego przewodnika przygotowanego przez pasjonatów taniego i szybkiego podróżowania. Udanej podróży!

Tagi: przewodnik, Niemcy, Berlin, blogi turystyczne, atrakcje, portale turystyczne, zabytki, turystyka, blog turystyczny, portal turystyczny

Kategoria: Turystyka

Ilość Best: 686

Komentarze (2)

  • internauta93 internauta93 - 29-12-2015 21:26

    Serwis internetowy BerlinTravel powstał z myślą o miłośnikach stolicy Niemiec chcących zwiedzić to miasto. Na stronie internetowej znajdziemy wartościowe informacje o zabytkach i miejscach wartych zobaczenia. Dla użytkowników przygotowano specjalny przewodnik turystyczny.

  • husky10 husky10 - 16-11-2015 13:40

    Bardzo ciekawie zrobiona strona dotyczącą Berlina. Niby tak blisko a tak mało wiem na jego temat. Więcej bywam tam dość często a jedyna co zobaczyłem to muzeum egipskie i popiersie Nefertiti. Być może przy kolejnej wizycie w Berlinie skorzystam ze wskazówek na stronie.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 32 msn 0 yahoo 102

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman