Skup laptopów Skupit

Skup laptopów Skupit

Skup laptopów Skupit

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.skupit.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Firma MDM Komputery Sp. z o. o. Sp. k. wyspecjalizowało się w usuwaniu danych z komputerów firmowych i instytucjonalnych. Nasze usługi cechuje efektywność, dzięki czemu możemy zapewnić klientom bezpieczeństwo. Zdobyte przez nas certyfikaty są najlepszym potwierdzeniem efektywności podejmowanych czynności. Przygotowana przez nas oferta obejmuje także odkup sprzętów IT od firm oraz organizacji. Potrafimy obsłużyć małe i duże zlecenia. Mamy długoletnie doświadczenie w branży. Na naszej stronie internetowej klienci odnajdą ciekawe artykuły powiązane z danymi i komputerami.

Tagi: usuwanie danych, kasowanie danych, skup, monitory, laptopy

Kategoria: Internet i komputery

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 24-12-2015 21:05

    Spółka komandytowa MDM Komputery specjalizuje się w usuwaniu danych z komputerów. Z ich usług korzystają głównie przedsiębiorstwa oraz podmioty państwowe i samorządowe. Spółka zajmuje się także skupem sprzętu elektronicznego od podmiotów prywatnych i publicznych. Strona posiada przejrzystą nawigację

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 26 msn 0 yahoo 78

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman