Podróże do Siebie - gabinet psychoterapii

Podróże do Siebie - gabinet psychoterapii

Podróże do Siebie - gabinet psychoterapii

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 1)Adres: http://www.podrozedosiebie.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Gabinet Psychoterapii ''Podróże do Siebie'' wyspecjalizował się w wielu zagadnieniach związanych z psychoterapią. Dzięki szerokiemu zakresowi świadczeń, potrafimy znaleźć skuteczną metodę leczenia dla każdego klienta. Gwarantujemy pomoc doświadczonego oraz doskonale przygotowanego zawodowo terapeuty. Siedziba naszej firmy znajduje się w stolicy. Każdemu klientowi proponujemy rozmowę z zachowaniem tajemnicy, w komfortowych warunkach. Wszystkie szczegóły dotyczące oferowanych przez nas usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Tagi: pomoc psychoterapeutyczna, pomoc psychologiczna, terapia gestalt, depresja leczenie, psychoterapeuta

Kategoria: Psychologia

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • jasmin jasmin - 03-01-2016 17:07

    "Podróż do Siebie" to nic innego jak podróż do naszego wnętrza, do głębi własnego ja, do którego dziś trudno się dostać samemu. Dlatego też coraz więcej osób cierpi i nie jest w stanie poradzić sobie samemu z problemami mającymi podłoże w naszej sferze duchowej. Pomocą może służyć nam ten gabinet.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Psycholog Kraków W Gabinetach Rozwoju do Państwa dyspozycji pozostają: psycholog, psychoterapeuta i psychiatra. Pomagamy osobom, które borykają się z zaburzeniami psychicznymi, przechodzą... (Psychologia)
  • Terapia małżeńska Warszawa Zespół fachowych ludzi świadczących usługi w INZPiRO poleca psychoterapię w Warszawie. Oferowana terapia psychologiczna w Warszawie ma doskonałą renomę. Szczególnie... (Gabinety lekarskie)
  • Imago Consulting Od 2007 roku firma Imago Consulting realizuje usługi coachingowe, szkoleniowe oraz doradcze w oparciu o wiedzę z zakresu psychologii. Ponadto... (Doradztwo personalne)
  • Gabinet kosmetyczny Pruszków Gabinet kosmetyczny z Pruszkowa Derma Care oferuje usługi związane z pielęgnacją ciała, twarzy i dłoni. Jego bogata oferta zawiera m.in.:... (Uroda)
  • Psychoterapeuta Poznań Bez względu na to, czy potrzebny nam psycholog, czy psychoterapeuta, przedstawiana firma ma interesującą propozycję dla wszystkich. Porządnych profesjonalistów w... (Psychologia)
google 50 msn 0 yahoo 74

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman