InkHouse.pl - sklep z tuszami i tonerami do drukarek

InkHouse.pl - sklep z tuszami i tonerami do drukarek

InkHouse.pl - sklep z tuszami i tonerami do drukarek

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.7/5 (ocen: 3)Adres: http://inkhouse.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Nasz sklep internetowy InkHouse.pl umożliwia dokonanie zakupu w prosty sposób. Zamówiony towar jest dostarczany szybko i bezpiecznie na adres podany przy składaniu zamówienia. Nasza oferta została przygotowana z myślą o wymagających klientach. Bogata gama tuszów i tonerów obejmuje produkty wysokiej jakości pochodzące od sprawdzonych producentów. Sprzedajemy zarówno oryginalne tusze i tonery, jak i ich tańsze zamienniki.

Tagi: tusze, tonery, sklep z tuszami

Kategoria: Sprzęt komputerowy

Ilość Best: 61

Komentarze (2)

  • jaclaw jaclaw - 24-08-2017 11:12

    Strona zyskała także certyfikat SSL - oznacz to że nie świeci już na szaro tylko na zielono! Wszystkie zakupy były i będą u nas bezpieczne, ale teraz połączenie jest szyfrowane, więc można czuć się w 100% chronionym podczas zakupów! Zapraszamy!

  • jaclaw jaclaw - 26-04-2017 23:36

    Strona przeszła dość duży szereg modernizacji. Dodano do niej wyszukiwarkę, która umożliwia dopasowanie odpowiednich materiałów eksploatacyjnych do naszej drukarki. Dzięki temu, możemy z łatwością wybrać to czego potrzebujemy, bez obawy, że dany produkt nie będzie pasował.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 102 msn 0 yahoo 96

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman