Edumedical - szkolenia medyczne

Edumedical - szkolenia medyczne

Edumedical - szkolenia medyczne

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 1)Adres: http://edumedical.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Działamy od roku 2007, początkowo zajmowaliśmy się szkoleniem lekarzy i lekarzy stomatologów w nowościach w świecie medycyny i stomatologii. Nasza firma zawsze zapewniała wysoką jakość usług. Teraz prowadzimy także szkolenia z medycyny estetycznej, m.in. kursy z kwasu hialuronowego, z toksyny botulinowej czy mezoterapii. Zatrudniamy grupę wykwalifikowanych ludzi, którzy oferują Państwu profesjonalne przygotowanie do kursów. Nasze kursy prowadzone są w bardzo ciekawy i łatwo przystępny sposób. Jest u nas możliwość skorzystania z kursów z każdej dziedziny medycznej. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Aby zarejestrować się na naszych kursach wystarczy zadzwonić na numer lub wysłać e-mail.

Tagi: kursy z botoxu, szkolenia medyczne, wolumetria, volumetria, bezoperacyjna korekcja nosa, modelowanie owalu twarzy

Kategoria: Doskonalenie zawodowe

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Edumedical - szkolenia medyczne". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Kliniki medyczne Największy katalog medyczny w Polsce, rankingi, opinie o najlepszych klinikach i szpitalach - dodaj swoją opinię i sprawdzaj rankingi.... (Gabinety lekarskie)
  • Ratownictwo medyczne Portal szerzący treści z zakresu ratownictwa medycznego. Struktura i funkcjonowanie systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne, forum ratownictwa medycznego i galeria fotografii... (Poradniki medyczne)
  • szkolenia opolskie Biznes cywilnie przykładny, w którym istotne są nie jedynie interesy finansowe, własne intencje i stan dobrobytu, ale również troskliwość o... (Biznes i Ekonomia)
  • Szkolenia BHP Kraków DDDCzystość to uznana firma usługowa prowadząca działania w Krakowie i w sąsiednich miejscowościach już od ponad 12 lat. Świadczymy rozmaite... (Usługi DDD)
  • Szkolenia Lean Szkolenia Open Horizon pomagają zdefiniować istniejące trudności w konkretnych koncernach i optymalizować procesy. Idea Lean to jedna z olbrzymiej bazy... (Kursy i szkolenia)
google 40 msn 0 yahoo 26

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman