LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Piotr Żołędź

LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Piotr Żołędź

LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Piotr Żołędź

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 1)



Adres: http://lsu.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: elem zespołu Kancelarii Odszkodowawczej LSU jest pomoc poszkodowanym. Od 2006 roku reprezentujemy naszych klientów przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i wszystkimi instytucjami oraz osobami, które są zobowiązane do zapłaty odszkodowania. Każde postępowanie o odszkodowanie za wypadek lub inne zdarzenie powodujące szkodę, na etapie przedsądowym i sądowym, prowadzi prawnik i specjalista ds. szacowania szkód. W likwidacji szkody uczestniczą rzeczoznawcy i konsultanci medyczni (lekarze specjaliści), odpowiednio do rodzaju likwidowanej szkody: specjaliści ds. szacowania wartości szkód, prawnicy, radcy prawni, adwokaci, lekarze konsultanci, rzeczoznawcy majątkowi, rzeczoznawcy techniki motoryzacyjnej i rekonstrukcji wypadków. Bezpłatnie analizujemy każdy przypadek, umów się na spotkanie z nami.

Tagi: odszkodowanie, wypadek, zderzenie, poszkodowany, błędy, pomoc, ubezpieczenie, śmierć, inwalidztwo, rehabilitacja, wypadek w pracy, obrażenie

Kategoria: Doradztwo prawne

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Piotr Żołędź". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 24 msn 0 yahoo 22

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman