Lift Plus - dostawcy wind dla budynków

Lift Plus - dostawcy wind dla budynków

Lift Plus - dostawcy wind dla budynków

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://www.windydlaniepelnosprawnych.com.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Firma Lift Plus PL istnieje na rynku od roku 2002, dostarcza i montuje windy dla niepełnosprawnych. Oferujemy małe i duże windy specjalistyczne, są to urządzenia solidne i wysokiej jakości o czym świadczy bogata lista referencyjna i satysfakcja naszych klientów. W ofercie mamy windy do 1 metra, do 3 metrów oraz duże windy do 15 metrów. Nasze dźwigi spełniają najwyższe standardy, co więcej nasi inżynierowie sprzedaży podpowiedzą Państwu, które rozwiązanie będzie najlepsze pod każdym względem. Zapraszamy do współpracy.

Tagi: windy, podnośniki, budownictwo

Kategoria: Usługi budowlane

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Lift Plus - dostawcy wind dla budynków". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Grupa e-budownictwo.pl Wydawnictwo obecne jest na rynku medialnym od 2001 roku. Już w pierwszych latach swojej działalności zdobyło silną pozycję na rynku... (Budownictwo)
  • Firma budowlana Nowy Sącz Zakład Budownictwa Ogólnego został założony, a później rozbudowany przez jej owczesnego właściciela Józefa Świerczka- mistrza budowlanego. Firma za jakość swoich... (Budownictwo)
  • Firmy budowlane Serwis budoskop.pl poświęcony jest tematyce budowlano - wykończeniowej. Odnaleźć tutaj można wykaz zaufanych firm produkujących i prowadzących dystrybucję materiałów budowlanych.... (Bazy firm)
  • Windykacja Jeżeli chcesz odzyskać swoje długi i wciąż poszukujesz firmy, która uprości Ci tą procedurę to mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość.... (Usługi)
  • Domy energooszczędne Domy ekologiczne oraz domy energooszczędne są z sukcesem planowane i budowane przez PRO-EKO-ART z Wrocławia. Ta posiadająca duże doświadczenie pracownia... (Budownictwo)
google 20 msn 0 yahoo 24

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman