Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych R.S. Machaczka Stanisław

Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych R.S. Machaczka Stanisław

Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych R.S. Machaczka Stanisław

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://machaczka.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Planujesz wykonanie instalacji grzewczej, instalacji sanitarnej lub instalacji wod kan w Krakowie? Szukasz firmy, która profesjonalnie i niedrogo zainstaluje baseny ogrodowe, kolektory słoneczne, kotły gazowe, pompy ciepła, solary, zmiękczacze wody czy ogrzewanie podłogowe w Krakowie? Z pomocą przyjdą Ci doświadczeni fachowcy z Przedsiębiorstwa Instalacji Sanitarnych R.S. MACHACZKA, które już od 1975 roku, czyli od 40 lat świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej techniki grzewczej w Krakowie. W ramach świadczonych usług wykonujemy serwis Viessmann w Krakowie, a także montaż piecyków gazowych w ramach dotacji na wymianę pieca w Krakowie. Trudnimy się również takimi pracami, jak wymiana grzejników czy wymiana pieców. Kraków to siedziba naszej firmy, zatem gorąco zachęcamy do współpracy partnerów z Krakowa i okolic.

Tagi: baseny ogrodowe, Kraków, dofinansowanie do wymiany pieca, dotacja na wymianę pieca, grzejniki, instalacje grzewcze

Kategoria: Usługi budowlane

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych R.S. Machaczka Stanisław". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 20 msn 0 yahoo 20

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman