Biurowy Look

Biurowy Look

Biurowy Look

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://koszulebiurowe.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Koszule biurowe to polski blog o modzie biurowej. Liczne artykuły poświęcone są poradą jak się ubierać, jak zestawiać style i kolory oraz co jest modne w sezonach w biurze i nie tylko. gorąco zapraszamy.

Tagi: moda, blog, polski blog, styl, koszule

Kategoria: Moda

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • anika anika - 06-10-2016 18:33

    Niejedna z nas zna ten dylemat, który towarzyszy nam każdego ranka. Co takiego mam ubrać do pracy. Zieloną czy czarną spódnicę no i co do tego? Jaka bluzka? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie na tej właśnie stronie, zawierającej wiele ciekawych porad na temat ubioru do pracy. Gorąco polecam

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • o2 Portal Popularny portal internetowy o2. Wiadomości, darmowe konta e-mail, program TV, randki, blogi, hosting plików i komunikator Tlen.pl.... (Portale internetowe)
  • Computerworld Tygodnik Menedżerów i Informatyków COMPUTERWORLD jest czasopismem adresowanym do osób podejmujących decyzje dotyczące strategii i inwestycji informatycznych w przedsiębiorstwach, bankach,... (Internet i komputery)
  • Fotka.pl - zdjęcia, fotografia i rozrywka w sieci Fotka.pl - Zobacz i oceń najnowsze fotki, blogi, grupy użytkowników. Wypowiedz się na forum. Zakładaj własne imprezy, poznaj piękne dziewczyny... (Internet i komputery)
  • Goldenline.pl GoldenLine to pasja, kontakty, wiedza i doświadczenie kilkuset tysięcy osób aktywnych zawodowo. Jesteśmy serwisem społecznościowym, który łączy profesjonalistów o bardzo... (Praca)
  • BLIP - Bardzo Lubię Informować Przyjaciół BLIP.PL jest najpopularniejszym w Polsce serwisem mikroblogowym, który pozwala na publikowanie wiadomości o długości do 160 znaków, wzbogacanych o zdjęcia,... (Blogi)
google 18 msn 0 yahoo 32

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman