Budowlane23 – blog o budownictwie i technologii

Budowlane23 – blog o budownictwie i technologii

Budowlane23 – blog o budownictwie i technologii

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 1)Adres: http://budowlane23.eu (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Autorzy bloga Budowlane23 podejmują się tematyki szeroko rozumianego budownictwa oraz technologii wykorzystywanych na budowach – zarówno w pracach przy budowie obiektów mieszkalnych, przemysłowych, obiektów publicznych czy w inżynierii lądowej. Prezentujemy nowoczesny sprzęt budowlany, planowane i realizowane inwestycje oraz nowatorskie rozwiązania stosowane na budowach. Znajdziesz tu również felietony na temat prawa budowlanego i prawa pracy. Zapraszamy do czytania bloga Budowlane23.

Tagi: budownictwo, wyposażenie wnętrz, blog, porady budowlane

Kategoria: Porady

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Budowlane23 – blog o budownictwie i technologii". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • o2 Portal Popularny portal internetowy o2. Wiadomości, darmowe konta e-mail, program TV, randki, blogi, hosting plików i komunikator Tlen.pl.... (Portale internetowe)
  • Computerworld Tygodnik Menedżerów i Informatyków COMPUTERWORLD jest czasopismem adresowanym do osób podejmujących decyzje dotyczące strategii i inwestycji informatycznych w przedsiębiorstwach, bankach,... (Internet i komputery)
  • Fotka.pl - zdjęcia, fotografia i rozrywka w sieci Fotka.pl - Zobacz i oceń najnowsze fotki, blogi, grupy użytkowników. Wypowiedz się na forum. Zakładaj własne imprezy, poznaj piękne dziewczyny... (Internet i komputery)
  • Goldenline.pl GoldenLine to pasja, kontakty, wiedza i doświadczenie kilkuset tysięcy osób aktywnych zawodowo. Jesteśmy serwisem społecznościowym, który łączy profesjonalistów o bardzo... (Praca)
  • BLIP - Bardzo Lubię Informować Przyjaciół BLIP.PL jest najpopularniejszym w Polsce serwisem mikroblogowym, który pozwala na publikowanie wiadomości o długości do 160 znaków, wzbogacanych o zdjęcia,... (Blogi)
google 30 msn 0 yahoo 24

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman