PERFECT SMILE - Protetyka Gdańsk

PERFECT SMILE - Protetyka Gdańsk

PERFECT SMILE - Protetyka Gdańsk

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

5.0/5 (ocen: 1)Adres: http://protetykgdansk.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Marzysz o białym, równym uśmiechu, ale nie chcesz latami nosić szpecącego drutu na zębach? Uprawiasz sporty walki i poważnie boisz się nie tylko o utratę uzębienia, ale nawet wybicie szczęki czy wstrząs mózgu? Żona narzeka, że na Twoje chrapanie skarżą się nawet sąsiedzi? Wydaje Ci się, że kształt Twojej szczęki nie pasuje do konturów twarzy i uśmiechu? Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko udać się do najbliższego protetyka. U nas możesz skorzystać z tak nowatorskich metod jak Clear Aligner czy Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu. Do tego technicy protetyki z wieloletnim doświadczeniem stworzą specjalnie do Ciebie dopasowany ochraniacz na zęby, chroniący Cię podczas treningów, lub indywidualnie dobrany aparat uniemożliwiający chrapanie, którego działanie jest potwierdzone. Nie wierzysz? Zapytaj swojego stomatologa, on na pewno doradzi Ci najlepsze rozwiązanie oraz placówkę, która sprosta Twoim wymaganiom. Taką jak nasza.

Tagi: protetyk, protetyka, ochraniacz na zęby, clear aligner, dsd, Gdańsk, cyfrowe projektowanie uśmiechu, gabinet protetyczny, protetyka stomatologiczna

Kategoria: Gabinety lekarskie

Ilość Best: 448

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "PERFECT SMILE - Protetyka Gdańsk". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 14 msn 0 yahoo 42

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman