Poznaj składowe najlepszego show

Poznaj składowe najlepszego show

Poznaj składowe najlepszego show

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://polskievent.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Podstawowym miejscem eventu jest mobilna scena. Event pod marką bezpieczny weekend jest doskonałym prezentem dla naszych klientów. Dużo przedsiębiorstw stawia na wynajem symulatorów organizując szkolenia ppoż. Komora dymowa jest coraz częściej wykorzystywana na eventach. Jedyna w kraju mobilna płyta jest najlepszym narzędziem do podnoszenia techniki jazdy w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Płyta poślizgowa jest wykorzystywana na szkoleniach firmowych z tematyki bezpiecznej jazdy. Atrakcyjnym urządzeniem zachęcającym do używania pasów bezpieczeństwa jest symulator dachowania. Symulator przeciążeń daje wyobrażenie i namiastkę odczuć jakie zachodzą podczas wypadku w którym pojazd roluje. Żyroskop jest symulatorem dla odważnych ludzi. Na własnej skórze można sprawdzić co dzieje się w czasie zderzenia czołowego, wystarczy usiać na symulator zderzeń. Ogromną popularność zdobywa refleksomierz na którym można ćwiczyć czas reakcji.

Tagi: wynajem symulatorów, bezpieczny weekend, symulator dachowania, symulator zderzeń, symulator przeciążeń, refleksomierz, symulator wyścigowy

Kategoria: Sport i rekreacja

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Poznaj składowe najlepszego show". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 12 msn 0 yahoo 14

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman