Ośrodek Szkolenia Zawodowego Sokrates

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Sokrates

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Sokrates

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://bhpsokrates.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Oferujemy pełną obsługę firm w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników. Nasza oferta adresowana jest do wszystkich firm, które dążą do spełnienia wymagań przepisów prawa pracy. Świadczymy kompleksowe usługi na zasadach outsourcingu dysponując wykwalifikowaną kadrą oraz własnym ośrodkiem szkolenia. Każdą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Zaopatrujemy firmy w artykuły bhp i ochrony przeciwpożarowej. Dlaczego warto korzystać z naszych usług? Dysponujemy własnym Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego, wyposażonym w nowoczesne urządzenia wspomagające proces nauczania. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów oraz posiadamy bogate zaplecze dydaktyczne, które gwarantuje wysoki poziom prowadzonych kursów. Zapewniamy profesjonalną i szybką pomoc podmiotom gospodarczym, instytucjom i inwestorom, co umożliwia efektywne podnoszenie ich standardów bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska. Zawsze dopasowujemy się do indywidualnych wymagań klienta.

Tagi: szkolenia BHP PPOŻ, kursy pedagogiczne, artykuły BHP, gaśnice, instrukcje, apteczki

Kategoria: Kursy BHP

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Ośrodek Szkolenia Zawodowego Sokrates". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Ośrodek Spawalnictwa - Kursy i egzaminy spawania Ośrodek Spawalnictwa oferuje usługi wysokiej jakości. Kwalifikowana kadra techniczna, bogate i długoletnie doświadczenie w dziedzinie spawalnictwa, odpowiednie zaplecze techniczne oraz... (Budownictwo)
  • szkolenia opolskie Biznes cywilnie przykładny, w którym istotne są nie jedynie interesy finansowe, własne intencje i stan dobrobytu, ale również troskliwość o... (Biznes i Ekonomia)
  • Znaki bezpieczeństwa Mając na uwadze różnorodne potrzeby nabywców posiadamy w swojej ofercie m. in. Znaki BHP, znaki bezpieczeństwa, tablice informacyjne, tablice BHP,... (Firmy wg branż)
  • Szkolenia BHP Kraków DDDCzystość to uznana firma usługowa prowadząca działania w Krakowie i w sąsiednich miejscowościach już od ponad 12 lat. Świadczymy rozmaite... (Usługi DDD)
  • Szkolenia Lean Szkolenia Open Horizon pomagają zdefiniować istniejące trudności w konkretnych koncernach i optymalizować procesy. Idea Lean to jedna z olbrzymiej bazy... (Kursy i szkolenia)
google 8 msn 0 yahoo 16

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman