Edukacja fizjoterapia Białystok - wsmed.edu.pl

Edukacja fizjoterapia Białystok - wsmed.edu.pl

Edukacja fizjoterapia Białystok - wsmed.edu.pl

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://wsmed.edu.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku przygotowała rozbudowaną ilość kierunków, wśród których każdy powinien znaleźć właściwą dla siebie ofertę. Bardzo precyzyjnie dobieramy wykładowców, kładąc nacisk na doświadczenie oraz posiadane kwalifikacje. Gwarantujemy wysoki poziom kształcenia, przekładający się na satysfakcję naszych studentów i absolwentów. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej przez naszą uczelnię oferty.

Tagi: pielęgniarstwo, kosmetologia Białystok, biotechnologia, fizjoterapia, ratownictwo

Kategoria: Uczelnie wyższe

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Edukacja fizjoterapia Białystok - wsmed.edu.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Ratownictwo medyczne Portal szerzący treści z zakresu ratownictwa medycznego. Struktura i funkcjonowanie systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne, forum ratownictwa medycznego i galeria fotografii... (Poradniki medyczne)
  • Bramy garażowe Białystok Jodłowski jest firmą handlowo-usługowo-produkcyjną obecną na rynku od wielu lat. Zajmujemy się sprzedażą i instalacją automatyki do wszelkiego rodzaju bram.... (Ogrodzenia i bramy)
  • Podłoga bambusowa Warszawa Białystok Firma "Kraina Parkietu" jest firmą rodzinną, która od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży, montażu i profesjonalnym wykończeniu parkietów bambusowych.... (Podłogi)
  • Zumba Białystok Studio Tańca Twist pragnie przedstawić swoją ofertę organizacji kursów tańca towarzyskiego, salsy i tanga argentyńskiego: Specjalnie dla Państwa Firmy, jej... (Kursy tańca)
  • Rehabilitacja i Fizjoterapia Toruń Nazywam się Krzysztof Krajewski i zawodowo zajmuję się świadczeniami usług z zakresu ratowania zdrowia i życia człowieka. Od 2006 roku... (Usługi)
google 18 msn 0 yahoo 14

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman