Szkolenia dla handlowców

Szkolenia dla handlowców

Szkolenia dla handlowców

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 1)Adres: http://kontraktosh.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Zachęcamy handlowców jak i członków szefostwa do udziału w szkoleniach organizowanych przez grupę szkoleniową Kontrakt OSH. Grupa ta posiada długoletnie doświadczenie w biznesie oraz z powodzeniem prowadzi kursy przeznaczone dla menadżerów i sprzedażowe już od przeszło 25 lat. Korzystając z wiedzy przekazywanej na naszych szkoleniach dowiesz się jak skutecznie sprzedawać, jak angażować pracowników do lepszej pracy, jak motywować pracowników, jak obsługiwać klientów, w jaki sposób zaspokoić potrzeby klienta i znajdziesz odpowiedzi na wiele innych istotnych pytań.

Tagi: szkolenia menedżerskie, szkolenia dla sprzedawców, kurs handlowca, szkolenia dla handlowców

Kategoria: Usługi

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Szkolenia dla handlowców". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • szkolenia opolskie Biznes cywilnie przykładny, w którym istotne są nie jedynie interesy finansowe, własne intencje i stan dobrobytu, ale również troskliwość o... (Biznes i Ekonomia)
  • Szkolenia BHP Kraków DDDCzystość to uznana firma usługowa prowadząca działania w Krakowie i w sąsiednich miejscowościach już od ponad 12 lat. Świadczymy rozmaite... (Usługi DDD)
  • Szkolenia Lean Szkolenia Open Horizon pomagają zdefiniować istniejące trudności w konkretnych koncernach i optymalizować procesy. Idea Lean to jedna z olbrzymiej bazy... (Kursy i szkolenia)
  • Szkolenia BHP Warszawa Firma BHP-Expert proponujemy Państwu stały nadzór w zakresie BHP i PPOŻ. W ramach współpracy zapewniamy szkolenia BHP - Ostrołęka, Warszawa,... (Kursy BHP)
  • Szkolenia BHP Przeprowadzanie szkoleń bhp jest nie tylko ważne, ale także wymagane prawem. Obowiązek przeprowadzania wstępnych szkoleń BHP pracownikom jest zapisany w... (Kursy BHP)
google 2 msn 0 yahoo 6

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman