Krzesła do restauracji - hagea.pl

Krzesła do restauracji - hagea.pl

Krzesła do restauracji - hagea.pl

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.0/5 (ocen: 2)Adres: http://hagea.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Hagea.pl to wiodący dystrybutor na polskim rynku nowoczesnych mebli do restauracji, kawiarni, hotelu i innych tego typu obiektów. W skład oferty wchodzą głównie krzesła, których większość może być użytkowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń: wysokie krzesła barowe, designerskie, przezroczyste krzesła z poliwęglanu i różnego rodzaju sztaplowane krzesła do restauracji. W asortymencie dostępne są także meble ogrodowe z technorattanu takie jak sofy, fotele, stoły czy krzesła oraz designerskie meble podświetlane. Tym, co wyróżnia oferowane produkty jest wysoka jakość w atrakcyjnej cenie. Meble wytwarzane są na terenie Europy zgodnie z wymogami ISO, posiadają stosowne certyfikaty i gwarancję jakości producenta.

Tagi: krzesła barowe, krzesła z poliwęglanu, krzesła do restauracji, meble ogrodowe z technorattanu, designerskie meble, meble podświetlane

Kategoria: Przemysł meblarski

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Krzesła do restauracji - hagea.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 2 msn 0 yahoo 10

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman