Psychodynamiczne studium - kcp.com.pl

Psychodynamiczne studium - kcp.com.pl

Psychodynamiczne studium - kcp.com.pl

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 1)Adres: http://www.kcp.com.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Krakowskie Centrum Psychodynamiczne to nie tylko miejsce dla osób potrzebujących pomocy psychologicznej, ale również dla osób, które chciałyby zdobyć informacje. Oferujemy szkolenia z zakresu psychoedukacji dzieci i młodzieży czy też osób dorosłych. Mamy w naszym centrum wspaniałą kadrę pracowników, która wie jak przekazywać informacje. Dodatkowo wykonujemy także pomocą ludziom, których trapią różne problemy psychologiczne. Zapewniamy, że dzięki nam każdy jest w stanie zdobyć wiedzę i rozwiązać dręczące go problemy psychiczne. Warto nam zaufać.

Tagi: szkoła psychoterapii w Krakowie, psychoterapia, centrum psychodynamiczne, studia socjoterapi, szkoła psychoterapii

Kategoria: Psychologia

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Psychodynamiczne studium - kcp.com.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Imago Consulting Od 2007 roku firma Imago Consulting realizuje usługi coachingowe, szkoleniowe oraz doradcze w oparciu o wiedzę z zakresu psychologii. Ponadto... (Doradztwo personalne)
  • Psycholog Poznań Osoby uczestniczące w psychoterapii lub dopiero zamierzające w niej uczestniczyć często mają wiele pytań i niejasności, które powodują odczuwanie dyskomfortu... (Psychologia)
  • Psychoterapeuta Poznań Bez względu na to, czy potrzebny nam psycholog, czy psychoterapeuta, przedstawiana firma ma interesującą propozycję dla wszystkich. Porządnych profesjonalistów w... (Psychologia)
  • Psychoterapeuta Kraków Jeżeli doświadczasz trudnego okresu pełnego niemiłych doświadczeń i porażek zarówno w pracy, jak i w relacjach z innymi, to powinieneś... (Medycyna naturalna)
  • Psychoterapia Kraków, Psycholog Kraków Paweł Zaporowski psychoterapeuta z Krakowa. Zajmuje się psychoterapią indywidualną, terapią małżeńską i par. Psychoterapią dorosłych, młodzieży i dzieci. Oferuje specjalistyczną... (Psychologia)
google 14 msn 0 yahoo 8

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman