Sklep Mistral Polska - produkcja i sprzedaż sprzętu RTV

Sklep Mistral Polska - produkcja i sprzedaż sprzętu RTV

Sklep Mistral Polska - produkcja i sprzedaż sprzętu RTV

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

5.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.mistral-rtv.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Produkcja i sprzedaż telewizorów i anten samochodowych to domena firmy Mistral Polska. Oferowane przez nią produkty są kompletne i wysokiej jakości. Telewizory samochodowe są zasilane 12V 24V (230V - opcjonalnie), mają zabezpieczenie przed wzrostem napięcia 9V - 32V oraz zasilanie anteny z gniazda antenowego TV. Mistral ma w swojej ofercie telewizory o przekątnych 15.6 cali, 18,5 cala i 21,5 cala. Z kolei mobilne anteny samochodowe to dookólne, bardzo mocne (zysk powyżej 26dB), aktywne anteny DVB-T oraz DVB-T2. Idealne do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej. W ofercie jest też antena satelitarna SAT45, której czasza ma 45cm średnicy. Jest sprzedawana z przyssawką, którą bardzo łatwo można przyczepić do szyby, czy innej płaskiej powierzchni w aucie. Pozostałymi produktami firmy Mistral Polska są: kamery samochodowe, konsole do gier, uchwyty do telewizorów, zasilacze 230V i 12V/24V, mówiąca książeczka o króliczku, latarka i lampka LED z czujnikiem ruchu i bank energii 11000mAh.

Tagi: telewizory samochodowe, antena samochodowa dvb-t, telewizor do tira, telewizor 12v, anteny samochodowe tv, rejestrator samochodowy

Kategoria: Sprzęt AGD i RTV

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Sklep Mistral Polska - produkcja i sprzedaż sprzętu RTV". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 20 msn 0 yahoo 6

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman