Złote obrączki ślubne oraz pierścionki z brylantami z białego złota

Złote obrączki ślubne oraz pierścionki z brylantami z białego złota

Złote obrączki ślubne oraz pierścionki z brylantami z białego złota

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://www.jubiler-glodkowski.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Złote obrączki ślubne są jednym z głównych elementów organizowania ślubnej uroczystości. Wybór jest bardzo duży. Obrączki z białego złota są zamawiane najczęściej. Białe złoto to stop złota z niklem, cynkiem i czasem srebrem i palladem imitujący kolorem platynę. Większość obrączek z białego złota ma srebrny kolor. Spowodowane jest to tym, iż są poddawane rodowaniu czyli pokrywa się je warstwą rodu. Po pewnym okresie rod znika i obrączka ma wtedy również kolor srebrny, ale bez takiego blasku jak z warstwą rodu. Spotkać można także białe złoto nierodowane i jednocześnie posiadające specyficzny kolor i połysk – jest to stop złota z samym niklem. Obrączki z brylantami są o wiele bardziej atrakcyjne, ale droższe. Można kupić także bardzo modne i oryginalne obrączki dwukolorowe. Obrączki dwukolorowe to propozycja dla nowoczesnych par, które chcą posiadać oryginalną biżuterię. Można też, zamiast obrączek obdarzyć się pierścionkami. Pierścionki z brylantami są z pewnością efektowne i spore.

Tagi: złote obrączki ślubne, obrączki z białego złota, obrączki z brylantami, obrączki dwukolorowe, pierścionki z brylantami

Kategoria: Jubilerstwo

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Złote obrączki ślubne oraz pierścionki z brylantami z białego złota". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 8 msn 0 yahoo 8

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman