Lokalizator - i-mobi.pl

Lokalizator - i-mobi.pl

Lokalizator - i-mobi.pl

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://www.i-mobi.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Namierzanie telefonu to ciekawa opcja. Nie tylko umożliwi odnalezienia telefonu w razie jego utraty, ale dodatkowo umożliwi znaleźć miejsce, gdzie jest osoba, który konkretny telefon ma, masz możliwość więc znaleźć telefon dziecka, małżonka jak i swoich pracowników. Proponowana aplikacja umożliwia lokalizowanie aż sto aparatów bez limitu w ramach jednorazowej opłaty. I co ważne nie ma ciągłych opłat, doładowujesz konto kiedy chciałbyś i korzystasz z niego kiedy chcesz. Obsługa aplikacji jest nieskomplikowane, a też masz możliwość korzystać z takich usług jak historia miejsca, pobieranie historii sms oraz historii połączeń.

Tagi: namierzanie numeru, darmowy lokalizator online, lokalizacja telefonu, lokalizator, lokalizacja telefonu przez internet

Kategoria: Portale internetowe

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Lokalizator - i-mobi.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Zumi.pl - mapa Polski, baza firm Zumi to serwis pozwalający na wyznaczanie trasy, wyszukanie firm, noclegów, atrakcji turystycznych i zaznaczenie ich na mapie.... (Mapy)
  • Montaż elektroniki Zaawansowane urządzenia pomiarowe marki Sonel wykorzystywane w branży elektrycznej cieszą się wielką sławą wśród polskich i zagranicznych elektryków i monterów... (Elektronika)
  • Zarządzanie flota pojazdów Zajmujemy się zarządzaniem flot samochodowych. Nasz system PRACTIQS umożliwia redukcję kosztów rzeczywistych floty, a dzięki modułowi monitoringu GPS również śledzenie... (Bazy firm)
  • System gps - satisgps.com W odniesieniu do zarządzania monitoringiem gps floty i lokalizowania pojazdów firmowych, stawiamy w stopniu głównym na nowoczesne i merytoryczne w... (Motoryzacja)
google 8 msn 0 yahoo 10

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman