Prywatny detektyw Katowice

Prywatny detektyw Katowice

Prywatny detektyw Katowice

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://veritasdetektyw.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Biuro detektywistyczne Veritas - prywatny detektyw. Biuro jest założone i prowadzone przez emerytowanego oficera Policji z ponad 20 letnim stażem służby w pionie operacyjnym. Nabyte doświadczenie i wiedza może być przez Państwa wykorzystana do wyjaśnienia nurtującego Was problemu. Biuro jest gwarantem profesjonalizmu, dyskrecji, zachowania tajemnicy i lojalności w kontaktach z klientem. Zlecenie realizowane jest w ramach zawartej pisemnej umowy z klientem, po zakończonych czynnościach przekazywane jest końcowe sprawozdanie z wykonanych czynności detektywistycznych wraz z materiałem dokumentującym stan faktyczny. Sprawozdanie może służyć w postępowaniu sądowym jako materiał dowodowy a detektyw może być świadkiem w sprawie.

Tagi: detektyw, Gliwice, Mikołów, Rybnik

Kategoria: Detektywi

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Prywatny detektyw Katowice". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Biuro rachunkowe Katowice Już dzisiaj skorzystaj z proponowanych przez naszą firmę usług rachunkowych, w konsekwencji będziesz miał 100 procentowe przekonanie, że dokumentacja rachunkowa... (Doradztwo finansowe)
  • Wesele Katowice Wyjątkowe okazje warto uczcić w wyjątkowy sposób. Organizujemy niezapomniane przyjęcia. Gotujemy w miejscu wskazanym przez klienta, sale weselne, sale OSP... (Catering)
  • Nabór do przedszkoli gliwice Rekrutacja do przedszkoli Gliwice została rozpoczęta. Nie czekaj, zgłoś swojego malucha już teraz. W placówce edukacyjnej Stokrotka zapewniamy znakomity poziom... (Przedszkola)
  • Ogłoszenia Katowice okatowice.pl to świeżo utworzony serwis z ofertami, ale już niezmiernie cieszący się popularnością wśród Ślązaków oraz regionu Górnego Śląska. Strona... (Ogłoszenia)
  • Agencja Detektywistyczna Warszawa Zajmujemy się świadczeniem usług detektywistycznych – jesteśmy pierwszą na polskim rynku agencją założoną i prowadzoną przez kobiety. Oferujemy między innymi... (Detektywi)
google 10 msn 0 yahoo 2

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman