Barierka na schody - Maxigate

Barierka na schody - Maxigate

Barierka na schody - Maxigate

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://maxigate.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Mając młode dziecko szczególną uwagę na jego bezpieczeństwo zwracamy będąc poza domem. Samochody, zwierzęta, inni ludzie, to rzeczy, które są bardzo niebezpieczne. Tymczasem o wiele więcej przykrych zdarzeń zdarza się w domach, gdzie po pierwsze jest mnóstwo zagrożeń, a do tego nie mamy możliwości pilnować dziecka ciągle. Dlatego warto poszukiwać nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą nam na dbanie o bezpieczeństwo dziecka. Jednym z nich jest bramka zabezpieczająca, która ogranicza dziecku dotarcie do schodów czy pomieszczeń szczególnie dla niego niebezpiecznych jak kuchnia.

Tagi: bramki ochronne dla dzieci, barierki na schody wewnętrzne, barierki zabezpieczające dla dzieci, barierki zabezpieczające, bramki do drzwi dla dzieci

Kategoria: Artykuły dla domu

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Barierka na schody - Maxigate". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Schody bambusowe Firma Kraina Parkietu od lat specjalizuje się w wyrobach z naturalnego materiału jakim jest bambus. Naszą wizytówką są podłogi, schody... (Schody)
  • Schody drewniane Ergo-Drew. Producent schodów drewnianych oferuje usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa, montażu schodów z drewna. Działa na terenie Polski i za granicą.... (Schody)
  • Schody drewniane do Twojego domu Firma Kotwicki Schody drewniane świadczy usługi projektu i montażu nowoczesnych schodów drewnianych. Dla swoich klientów przygotowali specjalna ofertę łączenia stalowych... (Budownictwo mieszkaniowe)
google 16 msn 0 yahoo 2

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman