Event rowerowy to: energorower lub bicykl

Event rowerowy to: energorower lub bicykl

Event rowerowy to: energorower lub bicykl

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://zwariowanerowery.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: ZWARIOWANE ROWERY to odjechana atrakcja na eventy lub imprezy dla dzieci. Nasze eventy rowerowe i bicykl dostarczą Twoim gościom całe mnóstwo zabawy i sporą porcję pozytywnej i zwariowanej energii. Na terenie eventu rowerowego ustawiamy wypasione stanowisko, które wyposażone będzie m.in. symulator jazdy na rowerze. Rower przeciwskrętny (zwany również pijanym rowerem), rower o dwóch kierownicach, mini bike, torqway, symulator jazdy na rowerze i energorowery - to tylko wstęp. Najśmieszniejsze jest to, że opanowanie jazdy tymi pojazdami nie jest takie łatwe. Rower przeciwskrętny skręca tam gdzie sam chce. Pijany rower oraz rower o dwóch kierownicach to zwariowane i dziwne pojazdy. Myślałeś o tym jak długo będziesz próbował opanować jazdę bicyklem? Sprawdzisz to na evencie rowerowym - ZWARIOWANE ROWERY. Będzie dużo dobrej zabawy, kolorowych strojów i śmiesznych gadżetów nie tylko rowerowych. W strefie działania zwariowanych rowerów czekają na Was jeszcze: symulator jazdy na rowerze.

Tagi: rower przeciwskrętny, pijany rower, symulator jazdy na rowerze, energorower, torqway, bicykl, rowerowe miasteczko ruchu drogowego, rowerowy tor przeszkód

Kategoria: Dla dzieci

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Event rowerowy to: energorower lub bicykl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Eventy Eventy firmowe Warszawa - Profesjonalna organizacja eventów. Eventy zrobimy tam gdzie sobie wymarzysz! To co dla nas najważniejsze to zorganizowanie... (Usługi)
  • Imprezy dla dzieci, eventy EVENT PRO oferuje nietuzinkowe eventy plenerowe, pikniki rodzinne, promocje marek i produktów, tematyczne imprezy integracyjne, szkolenia oraz dodatkowo wyjazdy team... (Organizacja imprez)
  • Event Meetup Blog Strona zawiera relacje z imprez edukacyjnych w Poznaniu. Interesuje Cię co organizują społeczności i koła naukowe? Chcesz się wyrwać z... (Wielkopolskie)
  • Eventus Elbląg Biuro finansowe zezwoli kierować w firmie rzeczy zespolone z kadrami takie jak kierowanie pracowników i dbanie o ład w spółce.... (Biura rachunkowe)
  • Sklep rowerowy Już teraz sprawdź przygotowany przez nas sklep rowerowy, gdzie znajdziesz obszerny asortyment ciekawych towarów, zarazem dla fachowych cyklistów, jak również... (Sklepy sportowe)
google 20 msn 0 yahoo 4

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman