Psycholog Gliwice

Psycholog Gliwice

Psycholog Gliwice

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://olgakwak-psychoterapia.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Nazywam się Olga Kwak. Ukończyłam Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Ślaskiego z tytułem magistra psychologii, od 2007 roku pracuję w zawodzie.Moje doświadczenie zawodowe opiera się na wieloletniej pracy w Oddziale Leczenia Uzależnień dla osób cierpiących z powodu zaburzeń psychicznych. Pełniłam tam obowiązki zarówno psychologa jak i terapeuty. Odbyłam staż i pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego w Szpitalu nr 44 w Gliwicach (dawniej 106 Szpital Wojskowy) Współprowadziłam Punkt Konsultacyjny dla osób uzależnionych oraz członków ich rodzin. Ukończyłam całościowe, czteroletnie studia podyplomowe w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie – kurs ten jest rekomendowany przez Polskie towarzystwo Psychologiczne.

Tagi: psychoterapia, Gliwice, Olga Kwak

Kategoria: Gabinety lekarskie

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Psycholog Gliwice". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Psycholog Kraków W Gabinetach Rozwoju do Państwa dyspozycji pozostają: psycholog, psychoterapeuta i psychiatra. Pomagamy osobom, które borykają się z zaburzeniami psychicznymi, przechodzą... (Psychologia)
  • Psycholog Łódź Wiele osób sądzi, że z pomocy psychologa korzysta się dopiero wtedy,gdy występują poważne zaburzenia psychiczne. Często też pojawia się opór,... (Gabinety lekarskie)
  • Nabór do przedszkoli gliwice Rekrutacja do przedszkoli Gliwice została rozpoczęta. Nie czekaj, zgłoś swojego malucha już teraz. W placówce edukacyjnej Stokrotka zapewniamy znakomity poziom... (Przedszkola)
  • Imago Consulting Od 2007 roku firma Imago Consulting realizuje usługi coachingowe, szkoleniowe oraz doradcze w oparciu o wiedzę z zakresu psychologii. Ponadto... (Doradztwo personalne)
  • Psycholog Poznań Osoby uczestniczące w psychoterapii lub dopiero zamierzające w niej uczestniczyć często mają wiele pytań i niejasności, które powodują odczuwanie dyskomfortu... (Psychologia)
google 8 msn 0 yahoo 2

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman