rehabilitacja Tczew

rehabilitacja Tczew

rehabilitacja Tczew

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://fizjo-reactiv.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Zajmuję się terapią manualną, masażem oraz rehabilitacją dziecięcą i sportową Każdy pacjent jest dla mnie osobistym wyzwaniem, czerpię satysfakcję ze swojej pracy, to ona daje mi największą siłę do ciągłego doskonalenia. Nie ma nic bardziej motywującego jak uśmiech osoby, która właśnie pozbyła się dokuczliwego bólu, odzyskała na nowo utraconą funkcję w kończynie, czy maluszka który poprzez rehabilitację właśnie stanął na nogi pierwszy raz w życiu.

Tagi: rehabilitacja, Tczew, terapia dzieci, masaż leczniczy

Kategoria: Zdrowie i uroda

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "rehabilitacja Tczew". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Uroda i zdrowie Tematyka wortalu jest skoncentrowana wokół zagadnień związanych z pielęgnacją urody i dbałością o zdrowie. Skupia dużą społeczność osób, które chcą... (Uroda)
  • Rehabilitacja kręgosłupa warszawa Nasz Gabinet Rehabilitacji Ruchowej powstał w 2006 roku. Specjalizujemy się w rehabilitacji ruchowej niemowląt, dzieci oraz dorosłych przy wykorzystaniu najnowszych... (Gabinety lekarskie)
  • Masaż Szczecin Serdecznie zapraszamy do gabinetu rehabilitacji ruchowej i masażu Magdaleny Sławicz w Szczecinie. W naszym gabinecie kompetentni fizjoterapeuci pomogą Wam przywrócić... (Medycyna naturalna)
  • Psychoterapia Kraków, Psycholog Kraków Paweł Zaporowski psychoterapeuta z Krakowa. Zajmuje się psychoterapią indywidualną, terapią małżeńską i par. Psychoterapią dorosłych, młodzieży i dzieci. Oferuje specjalistyczną... (Psychologia)
  • masaż leczniczy Warszawa Specjalizujemy się przede wszystkim w leczeniu schorzeń oraz zaburzeń funkcjonalnych kręgosłupa. Terapia nie ogranicza się do jednej, ściśle określonej metody... (Uroda)
google 4 msn 0 yahoo 2

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman