róże kordes

róże kordes

róże kordes

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.5/5 (ocen: 2)Adres: http://rosapol.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Gospodarstwo ogrodnicze „Piechulski” jest marką specjalizującą się w produkcji krzewów, róż, gdzie główny nacisk kładzie się na wysoką jakość tychże roślin. Rocznie wytwarzamy około 500000 sadzonek krzewów róż, w tym około 400 gatunków. Sprzedaż odbywa się pojedynczo w zależności od potrzeb klienta. Róże sprzedawane są z gołym systemem korzeniowym lub korzeń zapakowany w ziemię torfową i zawinięty czarnym stretchem. Rośliny mogą być też sprzedawane w zapakowaną folie i zdjęcie ( kapers ) lub podane w pudełeczku. Aby zaspokoić silnie rozwijający się polski rynek ogrodniczy wprowadziliśmy w naszej ofercie handlowej inne rośliny ozdobne jak i owocowe to też materiał szkółkarski, który oferujemy pochodzi od zaprzyjaźnionych szkółek oczywiście pochodzenia krajowego, co świadczy o wysokiej jakości naszych roślin, jak i odporności na mrozy. Co roku staramy się wprowadzić w ofertę handlową nowe odmiany róż, jak i pozostałych krzewów.

Tagi: róże angielskie, róże kordes, róże tantau

Kategoria: Uprawa roślin

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "róże kordes". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • oilpress.pl podróże Miło nam powitać Cię na stronie oilpress.pl będącej portalem turystycznym, z którym wybierzesz się w niesamowitą podróż po najładniejszych zaułkach... (Turystyka)
  • Podróże do Siebie - gabinet psychoterapii Gabinet Psychoterapii ''Podróże do Siebie'' wyspecjalizował się w wielu zagadnieniach związanych z psychoterapią. Dzięki szerokiemu zakresowi świadczeń, potrafimy znaleźć skuteczną... (Psychologia)
  • Podróże po Polsce Podróże po Polsce to serwis turystyczny opisujący wszystkie zakątki Polski, wraz z mapami zawierającymi atrakcje poszczególnych regionów, znajdziesz w nich... (Kluby turystyczne)
google 46 msn 0 yahoo 2

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman