rtg ząbki

rtg ząbki

rtg ząbki

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://weterynarzkudlatek.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Gabinet weterynaryjny „Kudłatek” został założony w maju 2014 roku. Zajmujemy się leczeniem psów, kotów, gryzoni i zajęczaków. Także hodowcy gołębi mogą zwrócić się do nas o pomoc w leczeniu i profilaktyce stada. Świadczymy profesjonalne usługi począwszy od profilaktyki, diagnostyki, poprzez sprzedaż specjalistycznych karm weterynaryjnych, na usługach leczniczych i pielęgnacyjnych kończąc. Współpracujemy ze specjalistycznymi laboratoriami weterynaryjnymi, dzięki czemu zapewniamy diagnozę na najwyższym poziomie. Nasz personel stanowią lekarze weterynarii, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Tagi: weterynarz, Ząbki, RTG

Kategoria: Weterynaria

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "rtg ząbki". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Weterynarz Jelenia Góra Andrzej Poźniak Przychodnia weterynaryjna dla małych zwierząt w Jeleniej Górze prowadzona przez lekarza weterynarii Andrzeja Poźniaka. Lecznica dla zwierząt zajmuje się leczeniem... (Zwierzęta)
  • DuoWet - weterynarz Częstochowa Serdecznie Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Przychodni Weterynaryjnej DuoWet z Częstochowy specjalizującej się w leczeniu zwierząt. Nasza oferta:... (Weterynaria)
  • Weterynarz Olsztyn Przychodnia weterynaryjna powstała z miłości do zwierząt. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób psów i kotów. Dysponujemy własnym laboratorium, pracownią... (Weterynaria)
google 6 msn 0 yahoo 6

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman