Norma 365

Norma 365

Norma 365

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://programy-do-kosztorysowania.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Program Norma PRO to narzędzie do tworzenia kosztorysów budowlanych. Jego producentem jest warszawska firma Athenasoft, która od wielu lat zajmuje się projekcją oprogramowanie budowlanego zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Oprogramowanie można kupić jako samodzielny program lub w pakiecie roczną aktualizacją oraz bazą cenową Intercenbud.

Tagi: norma standard, norma pro, norma expert, athenasoft, program kosztorysowy, program do kosztorysowania, oprogramowanie norma

Kategoria: Oprogramowanie

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Norma 365". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Programy do kosztorysowania Programy z rodziny Norma należy przedstawić, jako wyjątkowo funkcjonalne programy dla przedsiębiorstw, które na co dzień trudnią się w kosztorysowaniu... (Budownictwo)
  • Norma programy Nasz sklep jest licencjonowanym dystrybutorem handlowym firmy Athenasoft uznanego producenta rozwiązania Norma. Znaleźć w naszym serwisie można przydatne dane o... (Oprogramowanie)
  • Program kosztorysowy Norma Pro Norma Pro to najbardziej zaawansowany, a zarazem najczęściej używany program kosztorysowy. Swój debiut miała w 2003 roku na Międzynarodowych Targach... (Oprogramowanie)
  • Transport ponadnormatywny Przedsiębiorstwo Sasin posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie ciężkim i ponadnormatywnym. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając pełne bezpieczeństwo i niezawodność.... (Transport i logistyka)
  • Program kosztorysowy Oprogramowanie Winbud znajduje swe zastosowanie w kosztorysowaniu inwestycji, napraw i remontów w budownictwie, a także innych branżach. Program, doceniony wieloma... (Oprogramowanie)
google 6 msn 0 yahoo 4

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman