atrakcje w Kołobrzegu

atrakcje w Kołobrzegu

atrakcje w Kołobrzegu

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://www.miastomyszy.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Miasto Myszy to wyjątkowe miejsce w Kołobrzegu, które odczarowuje te małe gryzonie, przedstawiając je jako domowych pupili, zwierzątka inteligentne, niezwykle zwinne i takie, w których można się po prostu zakochać. Miasto Myszy to niesamowite miejsce pulsujące energią ok. 500 małych myszek, ukryte w podziemiach dawnego Kapitanatu Portu Morskiego zlokalizowane w Porcie Pasażerskim (ok. 50 m od kołobrzeskiej latarni). Wnętrze odwzorowuje mysią norę porośniętą zieloną trawą i korytarze z oryginalnymi rurami w fluorescencyjnych barwach przypominającymi ciągi kanalizacyjne, jakie znajdują się pod każdym miastem.

Tagi: atrakcje, Kołobrzeg, atrakcje w Kołobrzegu, atrakcje dla dzieci

Kategoria: Dla dzieci

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "atrakcje w Kołobrzegu". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Polska Polska - najpiękniejsze miejsca. Wycieczki nad morze, w góry, nad jeziora. Polskie zabytki. Polskie UNESCO. Przyroda.... (Regionalne)
  • Galeria zdjęć polskich miast Mapa Polski z zaznaczonymi galeriami zdjęć, zdjęcia miast, lista ulic, atrakcje turystyczne, zamki, pałace, pomniki, zabytki, galeria zdjęć.... (Turystyka)
  • Noclegi Bieszczady Serwis internetowy eNocowanie.net obejmuje fachowo stworzoną bazę noclegową w Polsce: noclegi w górach lub noclegi nad morzem. Niezdecydowanym wczasowiczom proponujemy... (Noclegi)
  • Turystyczne atrakcje Na naszych podstronach znajdują się szczegółowe informacje, które z pewnością pomogą podróżnikom i wielbicielom turystyki. Ważnym elementem wypoczynku i podróży... (Hotele)
  • Wczasy w Kołobrzegu Każdy człowiek ma prawo do ciężkiej pracy i do adekwatnej długości wypoczynku. Zwłaszcza, gdy wypływa to z uwarunkowań zdrowotnych bądź... (Sanatoria i uzdrowiska)
google 16 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman