Malowanie ogrodzeń Tarnów

Malowanie ogrodzeń Tarnów

Malowanie ogrodzeń Tarnów

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://www.firmaarkan.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Firma Arkan może pochwalić się imponującym parkiem maszynowym, wykonanymi realizacjami oraz współpracą z duża ilością firm, w tym z firmami zagranicznymi. Świadczy usługi z zakresu przygotowania powierzchni stalowych, śrutowania, malowania proszkowego (gabaryty pieca 8m x 2m x 2,5m). Wykonujemy balustrady ze stali nierdzewnej, ze stali czarnej, konstrukcje stalowe – wiaty przystankowe. Świadczymy także usługi z zakresu obróbki metali. Najnowsza inwestycja firmy to zakup wykrawarki wraz z laserem firmy FINN POWER model Platino Fiber 2.0 oraz prasy krawędziowej AMADA. Aktualnie firma Arkan dla Państwa może wyciąć dowolny kształt w stali, odpowiednio ją zagiąć i pomalować na dowolnie wybrany przez Państwa kolor z palety RAL. Posiadamy długoletnie doświadczenie, działamy od 20 lat - dziękujemy za współpracę i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

Tagi: malowanie proszkowe, Tarnów, malowanie felg, malowanie ogrodzeń

Kategoria: Usługi

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Malowanie ogrodzeń Tarnów". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Bramy Tarnów TOMPOL to nowatorska firma oferująca bogatą gamę usług. Kładąc nacisk na rozwój i stałe udoskonalanie oferty, zdecydowaliśmy się na śmiałe... (Ogrodzenia i bramy)
  • Do lakiernictwa proszkowego To jest serwis o malowaniu proszkowym. Gromadzimy dane o firmach, które zajmują się usługowym lakierowaniem proszkowym. Każdy producent farb proszkowych... (Usługi)
  • Daniel Witek Usługi geodezyjno-kartograficzne Jesteśmy nowoczesną firmą geodezyjną. Zlecenia naszych klientów realizujemy możliwie szybko, sprawnie i z najwyższą starannością. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu oraz... (Usługi)
  • Regeneracja felg Warszawa Posiadasz używane felgi w swoim samochodzie i z czasem zastanawiasz się czy przypadkiem ich nie zmienić na nowe? Chciałbyś odświeżenia... (Usługi)
  • Filmy ślubne Kraków Realizujemy profesjonalne usługi tj. wideofilmowanie uroczystości ślubnych, używamy wielu aparatów oraz profesjonalnego sprzętu rejestrującego filmy w standardzie full hd oraz... (Usługi fotograficzne)
google 10 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman