jak odzyskać byłą

jak odzyskać byłą

jak odzyskać byłą

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://www.odzyskacbyla.com.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Nauczę Cię wykorzystywać techniki dzięki którym Twoja była do Ciebie wróci. Od tej pory będzie w Tobie jeszcze bardziej zakochana i będziesz ją miał na zawsze. Nawet jeśli teraz unika z Tobą kontaktu, spotyka się z kimś innym lub chce rozwodu. Jest to trudne, ale do wykonania. Zapewne zanim wszedłeś na moją stronę, popełniłeś przynajmniej 3 z 6 podstawowych błędów. 1. Prosiłeś, żeby Cię nie zostawiła 2. Rozpaczliwie powtarzałeś, że ją kochasz i nie wyobrażasz sobie bez niej życia 3. Robiłeś wszystko, aby ją znowu przekonać do siebie 4. Przepraszałeś kwiatami i czekoladkami obiecując, że się zmienisz 5. Podejmowałeś próby rozmowy, aby przekonać ją do swojego zdania 6. wymieniałeś swoje wyimaginowane błędy przekonując ją, że teraz już ich nie popełnisz i poświęcisz jej więcej czasu Takie zachowania działają ALE TYLKO w filmach

Tagi: jak odzyskać byłą, jak odzyskać była, jak odzyskać byłą dziewczynę

Kategoria: Firmy wg branż

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "jak odzyskać byłą". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Odzyskać byłą Zadzwoń a dowiesz się : jak odzyskać kobietę, jak odzyskać byłą dziewczynę i sprawić aby wróciła na kolanach. Sprawdzone opinie... (Blogi)
google 4 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman