Driving Academy - szkolenia flotowe

Driving Academy - szkolenia flotowe

Driving Academy - szkolenia flotowe

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://www.drivingacademy.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Akademia bezpiecznej jazdy Driving Academy jest szkołą doskonalenia jazdy specjalizującą się w organizacji profesjonalnych szkoleń samochodowych. Oferta akademii jazdy przygotowana została z myślą o osobach, które chciałyby uczestniczyć w szkoleniach flotowych, kursach bezpiecznej jazdy oraz doskonaleniu techniki jazdy samochodem. W Driving Academy dowiesz się, czym jest poślizg kontrolowany bądź jak dobrze prowadzić samochód. Ważne zagadnienia to eko driving, jazda ekonomiczna i wychodzenie z poślizgu. Driving Academy funkcjonuje jako szkoła kierowców rajdowych i szkoła sportowej jazdy. Organizuje liczne kursy, treningi, szkolenia rajdowe oraz motocyklowe. Istotnym elementem Driving Academy jest ponadto kurs ekonomicznej jazdy czy kurs na kierowcę rajdowego. W ramach szkoleń akademia jazdy współpracuje między innymi z Wojtkiem Chuchałą i Maciejem Wisławskim. Szkolenia samochodowe i flotowe z oferty Driving Academy są organizowane na wielu torach samochodowych w Polsce.

Tagi: szkolenia samochodowe, eco driving, doszkalanie jazdy, eko driving, szkolenia bezpiecznej jazdy, jak dobrze prowadzić samochód

Kategoria: Kursy i szkolenia

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Driving Academy - szkolenia flotowe". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • szkolenia opolskie Biznes cywilnie przykładny, w którym istotne są nie jedynie interesy finansowe, własne intencje i stan dobrobytu, ale również troskliwość o... (Biznes i Ekonomia)
  • Szkolenia BHP Kraków DDDCzystość to uznana firma usługowa prowadząca działania w Krakowie i w sąsiednich miejscowościach już od ponad 12 lat. Świadczymy rozmaite... (Usługi DDD)
  • Szkolenia Lean Szkolenia Open Horizon pomagają zdefiniować istniejące trudności w konkretnych koncernach i optymalizować procesy. Idea Lean to jedna z olbrzymiej bazy... (Kursy i szkolenia)
  • Szkolenia BHP Warszawa Firma BHP-Expert proponujemy Państwu stały nadzór w zakresie BHP i PPOŻ. W ramach współpracy zapewniamy szkolenia BHP - Ostrołęka, Warszawa,... (Kursy BHP)
  • Szkolenia BHP Przeprowadzanie szkoleń bhp jest nie tylko ważne, ale także wymagane prawem. Obowiązek przeprowadzania wstępnych szkoleń BHP pracownikom jest zapisany w... (Kursy BHP)
google 24 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman