Aktywnamama.com.pl

Aktywnamama.com.pl

Aktywnamama.com.pl

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

5.0/5 (ocen: 1)Adres: http://www.aktywnamama.com.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Szkoła rodzenia to podstawa przygotowania do porodu, zwłaszcza przed przyjściem na świat pierwszego potomka. Odpowiednie przygotowanie w postaci ćwiczeń oddechowych i fizycznych wzmacniających mięśnie biorące udział w akcji porodowej, przygotowania psychicznego, porad ciążowych i wsparcia położnej ułatwiają przejście przez ten wspaniały, ale jednocześnie trudny i wymagający moment życia. Nie mniej są badania w ciąży, które należy wykonywać, aby mieć pewność, że wszystko przebiega prawidłowo, a także żeby lepiej zaparkować sam poród. Jeśli spodziewasz się dziecka, zadbaj o to wszystko. Nie czekaj do ostatnich dni ciąży – w szkole rodzenia już znacznie wcześniej dowiesz się, jak zadbać o siebie i maleństwo.

Tagi: szkoła rodzenia, ćwiczenia w ciąży, ćwiczenia dla kobiet w ciąży, położna lublin, badania w ciąży, ktg

Kategoria: Ciąża i rodzicielstwo

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • ~katarzyna ~katarzyna - 17-08-2018 09:24

    Mega szkoła rodzenia. Małe grupy na zajęciach, rodzina atmosfera - super!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • bezpłatna szkoła rodzenia Jesteśmy pierwszą darmową szkołą rodzenia, która kompleksowo podchodzi do zagadnienia ciąży oraz dba o dobrostan mamy i maleństwa. Wybierając Naszą... (Szkoły)
  • Szkoła rodzenia Poznań Okres ciąży bezsprzecznie należy do najbardziej szczęśliwych okresów w życiu kobiety oczekującej na narodziny potomka. Jednakże z ciążą często związane... (Ciąża i rodzicielstwo)
google 106 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman