psycholog Tarnowskie Góry

psycholog Tarnowskie Góry

psycholog Tarnowskie Góry

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://www.janiszewska.info (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Jestem magistrem psychologii o specjalności psychologia kliniczna. Podnoszę swoje kompetencje terapeutyczne na całościowym, 4-letnim szkoleniu w psychoterapii, atestowanym przez Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szkolę się również w Europejskim Instytucie Psychodramy. Pracuję w podejściu psychodynamicznym, co ułatwia dotarcie do źródeł problemu i umożliwia głęboką pracę terapeutyczną. Z chęcią korzystam z dorobku różnych podejść i modeli terapeutycznych, aby dostosować rodzaj pomocy do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta (terapia „szyta na miarę”). Więcej znajdziesz w zakładce CO OFERUJĘ. Ukończyłam liczne staże i praktyki, m.in. w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu, w Centrum Interwencji Kryzysowej i Przeciwdziałania Uzależnieniom, a także w Areszcie Śledczym w Bytomiu. Pracowałam także z dziećmi, m.in. jako terapeuta na turnusie rehabilitacyjnym oraz w szkole integracyjnej.

Tagi: psycholog, Tarnowskie Góry, konsultacje psychologiczne, pomoc psychologiczna

Kategoria: Medycyna naturalna

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "psycholog Tarnowskie Góry". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • iLekarze - Bezpłatne Porady Lekarskie iLekarze - Bezpłatne Porady Lekarskie - Masz problem ze zdrowiem? Zasięgnij opinii eksperta on-line.... (Poradniki medyczne)
  • Kopalnia Wiedzy Najświeższe informacje naukowe i techniczne. Najnowsze osiągnięcia, najważniejsze odkrycia, wynalazki, które zmieniają świat.... (Technika)
  • biomedical.pl Naukowo-medyczny portal edukacyjno-informacyjny. Artykuły i aktualności medyczne: zdrowie kobiet i mężczyzn. Choroby, ciąża, dziecko i antykoncepcja. Informacje na temat diety.... (Poradniki medyczne)
  • Wysokie Obcasy Wysokie Obcasy - serwis sobotniego dodatku do Gazety Wyborczej. Portrety kobiet, styl życia, zdrowie i uroda, seks, czyli to wszystko... (Kobiety)
  • iWoman.pl | portal dla kobiet iWoman.pl - pierwszy polski portal stworzony z myślą o kobietach. Najnowsze informacje dot. ważnych dla kobiet spraw, inspirujące historie kobiet,... (Kobiety)
google 8 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman