Sklep z artykułami ogrodowymi - Domek-ogrodnika

Sklep z artykułami ogrodowymi - Domek-ogrodnika

Sklep z artykułami ogrodowymi - Domek-ogrodnika

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: https://domek-ogrodnika.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Domek-ogrodnika to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą artykułów do pielęgnacji i tworzenia ogrodów. W asortymencie znajduje się ogromna gama produktów, takich jak: - Narzędzia ogrodowe (sekatory, nożyce, piły ręczne itp.) - Nasiona traw - Nawozy traw - Agrowłókniny - Siatki na rety Nasza baza produktów nawadniających wykorzystują najnowszą technologię, która pozwala na utrzymanie nawodnienia na odpowiednim poziomie nawodnienia. Do produktów należących do tej kategorii zaliczono: - Sterowniki (zewnętrzne, wewnętrzne, bateryjne) - Elektrozawory - Zraszacze - Systemy kroplujące Nasze produkty pochodzą od najlepszych dystrybutorów jak Barenbrug. Oferujemy również utworzenie gotowych projektów ogrodów oraz systemów nawadniania, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Tagi: siatki na krety, sterowniki nawadniania, trawa barenbrug, siatka na krety, nawóz do trawy, nasiona traw, nawozy do traw, agrowłóknina

Kategoria: Sklepy ogrodnicze

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Sklep z artykułami ogrodowymi - Domek-ogrodnika". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 10 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman