praca po studiach

praca po studiach

praca po studiach

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

5.0/5 (ocen: 1)Adres: http://www.kariera.eurocash.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: EUROCASH - Lider na rynku dystrybucji FMCG. Szukasz pracy, w której każdy dzień będzie inspirujący i pełen nowych wyzwań? Stawiamy na profesjonalizm i kompetencje wszystkich pracowników. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu oraz pozycji lidera na rynku dystrybucji FMCG możemy zaproponować dynamiczny i atrakcyjny rozwój Twojej kariery zawodowej. Wybór Grupy Eurocash to okazja do zmierzenia się z ciekawymi projektami. Dołącz do nas i przekonaj się, że razem jesteśmy w stanie osiągnąć jeszcze więcej

Tagi: praca fmcg, praca po studiach, praktyki studenckie, staże po studiach

Kategoria: Praca

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "praca po studiach". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • PRACA - oferty pracy, praca za granicą - GazetaPraca.pl Praca w GazetaPraca.pl - to aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą. Ogłoszenia, poradniki, narzędzia i forum o pracy... (Praca)
  • Praca Sochaczew Jesteś mieszkańcem Sochaczewa lub jego najbliższych okolic? Szukasz mieszkania? szukasz samochodu? Czy może swojej drugiej połówki? To wszystko znajdziesz na... (Ogłoszenia)
  • Praca Płońsk ePlonski.pl - to zupełnie nowy portal ogłoszeniowy w powiecie Płońskim. Posiadasz coś do sprzedania a nie chcesz wydawać pieniążków mimo... (Ogłoszenia)
  • Praca opiekunka Niemcy Personnel Research Center 24 to zespół ludzi, którzy wykorzystując swoje doświadczenie zawodowe, wiedzę i umiejętności stworzyli nowe standardy współpracy w... (Praca)
  • Praca dodatkowa w domu. Czy myślałeś kiedyś o pracy, którą sam sobie organizujesz? O pracy, w której sam sobie jesteś szefem i tylko od... (Praca)
google 8 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman