Paczki dla pracowników na święta

Paczki dla pracowników na święta

Paczki dla pracowników na święta

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://www.oplatki.info (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Wyjątkowy pomysł na prezent - ekskluzywny zestaw wigilijny. Nasze wyroby to pieczywo pszenne, nie kwaszone zgodnie z sięgającą XIX wieku tradycja kościoła katolickiego. Opłatki Wigilijne wypiekane są w artystycznie grawerowanych matrycach z niepowtarzalnymi wzorami. Ponadto już od 5 lat oferujemy dodatkowo sianko pod stół wigilijny, zazwyczaj załączane wraz z opłatkami. Oferta ta zyskała dużą popularność wśród firm oraz wydawnictw prasowych. Nasze Opłatki cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach min. Islandii, Irlandii, USA, Kanadzie, Niemczech. Głównym celem jest nie tylko dalszy rozwój Firmy ale przede wszystkim pragniemy by Opłatki stały się "chlebem" kościoła w Polsce i na całym świecie.

Tagi: paczki dla pracowników na święta, prezenty dla klientów na święta, prezenty

Kategoria: Upominki

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Paczki dla pracowników na święta". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Sklep internetowy Merlin.pl Merlin.pl jest jednym z najstarszych i największych polskich sklepów internetowych. Swoją działalność rozpoczął 1 kwietnia 1999 roku. Od lat znajduje... (Sklepy internetowe)
  • Udany-Prezent.PL Nasza usługa jest nowością na polskim rynku usług internetowych. Dzięki naszej innowacyjnej metodzie niemal każdy będzie zadowolony z dobranej książki!... (Literatura)
  • Chodziki dla dzieci W salonie wysyłkowym Dladzieci24.pl dostać można fotelik dla dziecka. Znacznym zainteresowanim cieszą się huśtawki dla dzieci. Na stronie podano wymiary... (Dla dzieci)
  • Paczki Irlandia Polska W związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem na usługi kurierskie na trasie Wyspy Brytyjskie Polska firma Kurier Irlandia postanowiła dołączyć te... (Transport i logistyka)
  • Prezent dla przyjaciółki Żeby modnie wyglądać, trzeba skorzystać z propozycji świetnego sklepu www – Dziewczynki Justynki. Propozycja sklepu jest ogromnie modna, bezsprzecznie każda... (Odzieżowe)
google 10 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman