zespół disco polo

zespół disco polo

zespół disco polo

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

5.0/5 (ocen: 1)Adres: http://zespolfaster.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Grupa FASTER powstała w 2006r w Olsztynie. Do dziś gra w niezmienionym składzie, Paweł Leszczyński oraz Paweł Pilipienko. Debiutancki teledysk „Seniorita” od samego początku był emitowany we wszystkich telewizjach grających muzykę disco m.in. PoloTV, VIVA POLSKA itd. W listopadzie 2016r zespół nagrał teledysk do piosenki „AUDI W LPG”. Singiel pokrył się potrójną platyną a na portalu youtube obejrzało go już blisko 40 milionów osób. Kolejna piosenka chłopaków „BETA W BENZIE” ma na liczniku już prawie 18 milionów wyświetleń. W swojej karierze zespół zagrał kilkaset koncertów w całej Polsce.

Tagi: zespół disco polo, disco polo, zespół faster

Kategoria: Muzyka

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "zespół disco polo". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Zespół muzyczny Bazar Wykonywana przez orkiestrę Bazar muzyka na wesele utkwi w pamięci Pary Młodej oraz gości weselnych. Mamy bogaty repertuar, który dostosowujemy... (Muzyka)
  • Zespół Muzyczny na wesele DUO Odpowiedni wybór zespołu muzycznego na wesele to połowa sukcesu udanej zabawy, my jesteśmy tego gwarancją dlatego zapraszamy wszystkich do współpracy... (Muzyka)
  • Zespół muzyczny AdamsBand śląsk Gdy szukasz kapeli na impreze weselną, imprezę firmową czy studniówkę zastanawiasz się jaki zespół będzie się nadawał na twoją imprezę.... (Muzyka)
  • OMEGA zespół muzyczny Zespół Muzyczny OMEGA to najlepszy wybór. Zespół tworzy 4 osoby w tym wokalistka. Pochodzimy z woj. Mazowieckiego Warszawa, Małkinia, Ostrów... (Muzyka)
  • Weselny zespół muzyczny Co przygotował nasz weselny zespół muzyczny aby być zauważonym na rynku weselnym ? Przede wszystkim kładziemy duży nacisk na wykonanie... (Muzyka)
google 10 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman