Masaż Będzin

Masaż Będzin

Masaż Będzin

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://gorehabilitacja.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: GO Rehabilitacja to nowe miejsce na mapie śląskich placówek rehabilitacyjnych. Pracujemy wymieniając się wiedzą, doświadczeniami, motywacją i pomysłami. Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych fizjoterapeutów, absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Każdy z nas posiada tytuł magistra fizjoterapii oraz jest wpisany do Krajowego Rejestru Fizjoterapeutów. Przykładowe dolegliwości, które leczymy w GO Rehabilitacja: Zespoły bólowe kręgosłupa i kończyn; Migreny i napięciowe bóle głowy; Rwa kulszowa; Rwa ramienna; Łokieć tenisisty; Łokieć golfisty; Kolano skoczka; Kolano biegacza; Kolano kinomana/chondromalacja rzepki; Zespół cieśni nadgarstka; Urazy sportowe, skręcenia, stłuczenia; Stany pooperacyjne (po artroskopii, endoprotezoplastyce, plastyce więzadeł, ścięgien).

Tagi: rehabilitacja, Będzin, fizjoterapia, masaż, masaż kręgosłupa

Kategoria: Gabinety lekarskie

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Masaż Będzin". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Uroda i zdrowie Tematyka wortalu jest skoncentrowana wokół zagadnień związanych z pielęgnacją urody i dbałością o zdrowie. Skupia dużą społeczność osób, które chcą... (Uroda)
  • Mata masująca Nowoczesne rozwiązania technologiczne stosowane są także w celu zwiększenia skuteczności technik masażu. Urządzenia do masażu jak mata masująca, poduszka do... (Zdrowie i uroda)
  • Rehabilitacja kręgosłupa warszawa Nasz Gabinet Rehabilitacji Ruchowej powstał w 2006 roku. Specjalizujemy się w rehabilitacji ruchowej niemowląt, dzieci oraz dorosłych przy wykorzystaniu najnowszych... (Gabinety lekarskie)
  • Masaż Szczecin Serdecznie zapraszamy do gabinetu rehabilitacji ruchowej i masażu Magdaleny Sławicz w Szczecinie. W naszym gabinecie kompetentni fizjoterapeuci pomogą Wam przywrócić... (Medycyna naturalna)
  • masaż leczniczy Warszawa Specjalizujemy się przede wszystkim w leczeniu schorzeń oraz zaburzeń funkcjonalnych kręgosłupa. Terapia nie ogranicza się do jednej, ściśle określonej metody... (Uroda)
google 4 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman