TYLKO PIES - szkolenie psów Warszawa i okolice

TYLKO PIES - szkolenie psów Warszawa i okolice

TYLKO PIES - szkolenie psów Warszawa i okolice

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://tylkopies.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Prowadzimy zajęcia dla psów w różnym wieku. Nasze szkolenia odbywają się przez cały rok. W trakcie konsultacji indywidualnych podejmujemy decyzję, jakie zajęcia będą najlepsze dla Waszego psa i kiedy powinien je zacząć. Zajęcia grupowe odbywają się w Duchnowie (Wiązowna). Szkolenia indywidualne prowadzimy w różnych miejscach - w zależności od potrzeb i możliwości naszych Klientów. Najważniejszą zasadą, jaką kierujemy się w naszej szkole jest dbanie o dobro psa. Nie używamy smyczy typu flexi, obroży zaciskowych ani elektrycznych, kolczatek. Niezależnie od tego, co zrobi pies - nie karcimy go. Odnosimy się z szacunkiem do każdego psa i każdego opiekuna. Przez całe zajęcia zwracamy uwagę na sygnały, jakie daje nam pies. Dbamy o to, żeby przyjazd do naszej szkoły kojarzył się psom pozytywnie. Wszystkie ćwiczenia, jakie wykonujemy są dostosowane do możliwości psa. Każdy pies stoi w takiej odległości od innych psów i ludzi, w której czuje się komfortowo i może się skupić na ćwiczeniach.

Tagi: szkolenie psów, Warszawa i okolice, Wiązowna, Duchnów, szkoła dla psów, psie przedszkole, zajęcia dla psów, nosework

Kategoria: Zwierzęta

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "TYLKO PIES - szkolenie psów Warszawa i okolice". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 4 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman