ATERIMA HR weebly

ATERIMA HR weebly

ATERIMA HR weebly

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: https://aterima-hr.weebly.com (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: W ATERIMA HR zajmujemy się od lat headhuntingiem. Doskonale wiemy, że dla pracodawcy liczy się czas, możliwość wyboru i oczywiście stopień dostosowania kandydata do zdefiniowanych oczekiwań. Zdajemy sobie jednocześnie sprawę z tego, że dany pracownik musi być dobrany do polityki i misji danej firmy. Staramy się też, aby kandydat na pracownika miał gwarancje dyskrecji. Wszystkie rozmowy przez nas prowadzone są poufne do dnia podpisania umowy o pracę. Od wielu lat działamy w Krakowie, ale prowadzimy swoje projekty rekrutacyjne na terenie całej Polski, a także w krajach Europy. Cechuje nas olbrzymie doświadczenie i profesjonalizm.

Tagi: ATERIMA HR weebly

Kategoria: Praca

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "ATERIMA HR weebly". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • ATERIMA MED - oferty pracy ATERIMA MED pomaga znaleźć i bezpiecznie podjąć pracę w Niemczech w charakterze opiekunki lub opiekuna osób starszych. Współpraca z nami... (Praca)
  • ATERIMA PL Weebly Jeśli potrzebni ci są pracownicy z Białorusi lub interesują cię pracownicy z Ukrainy, agencja pośrednictwa pracy ATERIMA jest dla ciebie... (Praca)
  • ATERIMA MED Webs Oferta ATERIMA MED skierowana jest do zaangażowanych i empatycznych opiekunów i opiekunek, pragnących podjąć atrakcyjną pracę w sektorze usług opieki... (Praca)
  • ATERIMA HR Zohosites ATERIMA HR to mieszcząca się w Krakowie firma, której specjalnością jest rekrutacja pracowników. Jej specjaliści interesują się przy tym pracownikami... (Praca)
  • ATERIMA MED Jimdo ATERIMA MED to podmiot, którego specjalnością jest prowadzona w warunkach domowych opieka osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech. Jego zadaniem... (Praca)
google 4 msn 0 yahoo 0

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman